(12-07-2019) Otwarty nabór na Członka Zarządu i Wolontariuszy

 

OGŁOSZENIE

Uwaga, Uwaga!!!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego KORONA ogłasza otwarty nabór na Członka Zarządu Stowarzyszenia.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, otwartą na ludzi i masz dużo pomysłów na rozwój klubu (sekcje piłki nożnej, szachów i boksu) to właśnie Ciebie szukamy.

Praca na rzecz klubu nie wiąże się z żadnymi zarobkami ani przywilejami a wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i niejednokrotnie zajętych wieczorów i weekendów. Daje za to dużo satysfakcji i możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach.

Prosimy o przesłanie krótkiej informacji o sobie na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając w temacie „Kandydatura na członka zarządu Korony”. Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2019 roku.

Dodatkowo wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w prace klubu i wspomóc zarząd w jakichkolwiek działaniach, ale nie chcą lub nie mogą wchodzić do władz, zapraszamy do współpracy opartej o wolontariat. Czekamy bezterminowo na zgłoszenia na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając w temacie „Kandydatura na wolontariusza Korony”.

Zarząd MKS Korona

 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj124
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1279
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1829
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1759
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7661
mod_vvisit_counterOd początku422140


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.