(14-01-2019) Obóz letni 2019

 

OBÓZ LETNI 2019


WISŁA 01-10.08.2019


Organizujemy obóz letni w 2019 r w Wiśle w dniach od 01.08 do 10.08, w Ośrodek Sportowy Start w Wiśle: https://footballcode.eu/centrum-tren…/osrodek-sportowy-start.


MKS Korona we współpracy z firmą Asystent-Trenera i firmą Footballcode.eu chciałaby zaproponować naszym rodzicom obóz letni dla zawodników w Ośrodku Sportowym Start w Wiśle. Firma Footballcode.eu oprócz kompleksowej organizacji obozu piłkarskiego, tj. zapewnienia bazy hotelowej wraz z pełnym wyżywieniem oraz bazą treningową, zapewnia kierownika obozu, zgłoszenie do kuratorium, prowadzenie pełnej dokumentacji obozowej, zapewnia też sparingpartnerów.

Na treningach dzieci przeprowadzony będzie monitoring zawodników podczas jednostki treningowej wraz z analizą wyników. 
Dzieciaki będą brały udział w pokazowym treningu prowadzonym przez specjalistów ds. motoryki z BetterWay. 
Przeprowadzony będzie pomiar parametrów szybkościowych naszych zawodników ( 3 testy ).

Dodatkowo podczas obozu naszym trenerom zostanie pokazane narzędzie do zarządzania drużyną oraz tworzenia konspektów treningowych - Asystent Trenera Unicoach, a także narzędzie do analizy video meczów i treningów piłkarskich - KlipDraw.


Cena obozu to 1600 PLN. Aby zapisać dziecko prosimy wysłać do nas e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 17.01.2019Zaliczka na obóz wynosi : 100 PLN i należy ją wpłacić do 31.01.2019.

Wpłat można dokonywać na:

1. indywidualne konto zawodnika ( jeżeli takie konto zostało przydzielone zawodnikowi ) - z dopiskiem "zaliczka na obóz letni" lub,

2. na ogólne konto MKS Korona:http://www.korona.gorakalwaria.net/skadki-i-numer-konta.html ( jeżeli jeszcze dany zawodnik nie dostał konta indywidualnego ) - z dopiskiem " zaliczka na obóz letni + imię i nazwisko zawodnika +rocznik".


 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj115
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1270
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1829
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1750
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7661
mod_vvisit_counterOd początku422131


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.