(25-11-2019) Niepodległościowy Turniej Bokserski

 

Niepodległościowy Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Pragi - Południe.

 

Zdjęcie: Sebastian Bogdan


W dniu 23-11-2019 trójka naszych zawodników wzięła udział w Niepodległościowym Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Pragi - Południe organizowanym przez Akademię Walki.

Weronika ( 0 oficjalnych walk ) z uwagi na brak zawodniczki w jej wieku i kategorii wagowej walczyła w sparingu z zawodniczką ( Legia Fight Club ) starszą od niej, mającą 2 stoczone oficjalne walki ringowe. Walczyła bardzo dobrze.

Michał ( 0 oficjalnych walk ) walczył w serii "walk adeptów bokserskich" ( walki dla zawodników młodszych niż Kadeci ), które też nie były punktowane. Bardzo dobrą walkę stoczył z zawodnikiem z klubu Włókiennik Łódź. Walki, które stoczyli Weronika i Michał trwały 3 razy po 1 minucie.

Tymur ( 0 oficjalnych walk ) walczył z zawodnikiem Akademii Warszawa. Walka trwała 3 razy po 3 minuty i była punktowana. Niestety wg sędziów walkę tę przegrał na punkty 2:1. Naszym zdaniem decyzja powinna być inna bo to była naprawdę super walka w jego wykonaniu. Było widać duże zaangażowanie. Dużo ciosów prostych. Przemyślane akcje. Co najważniejsze to co trener podpowiadał z narożnika Tymur to realizował. Tymur nie poddawaj się to była Twoja pierwsza walka i naprawdę super walczyłeś!!!


Trener z postawy wszystkich zawodników jest bardzo zadowolony.


Brawo Zawodnicy! Brawo Trener! Jesteśmy z Was Dumni!


Kolejne Turnieje przed nami! Może przez ten czas dojdzie kolejny zawodnik, który będzie chciał stanąć do ringu by reprezentować nasz klub!


Wszystkie walki można obejrzeć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=rx9qeY-L2Ew&feature=youtu.be

Weronika ( czas od 1:01:00 ), Michał ( czas od 2:09:00 ), Tymur ( czas od 4:54:00 )

 

 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1187
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1829
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1667
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7661
mod_vvisit_counterOd początku422048


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.