(11-10-2019) Stroje treningowe i dresy klubowe - wizualizacja

 

Jeden, wspólny komplet treningowy i dresy dla wszystkich zawodników MKS Korona!


Po wielu latach starań podjęliśmy decyzję, aby docelowo każdy z zawodników akademii młodego piłkarza miał tak samo wyglądający zestaw strojów treningowych oraz dresów.

Po wielu próbach i rozważaniach zdecydowaliśmy się na współpracę z dystrybutorem sprzętu sportowego Errea.

Czym kierowaliśmy się podejmując tę decyzję?:

  1. Errea umożliwia nam skompletowanie zarówno strojów treningowych, jak i dresów w jeden kompletny zestaw, gwarantujący identyfikację zawodników Korony (w oparciu o linię Jaro).
  2. Produkty Errea są ubraniami stosunkowo dobrej jakości za rozsądną cenę, produkowanymi na terenie UE.
  3. Materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – nie posiadają substancji groźnych dla zdrowia naszych młodych zawodników.
  4. W związku z tym, że za ubrania treningowe oraz dresy koszty będą ponosić głównie rodzice, to zależało nam, aby stosunek jakości do ceny był jak najwyższy.
  5. Linia produktowa Errea Jaro daje nam możliwość dopasowania wyglądu koszulek do różnych rodzajów bluz dresowych oraz plecaków i toreb – wchodzimy na nowy, wyższy poziom identyfikacji zawodników z klubem.
  6. Tylko dystrybutor marki Errea zaproponował możliwość składania zamówień internetowych przez rodziców bezpośrednio u dystrybutora a zastosowanie specjalnego kodu rabatowego gwarantuje uzyskanie ceny wynegocjowanej przez Koronę.
  7. Rodzice mogą wybierać spośród wielu kompletów dresów w zależności od tego, jaki rodzaj bluzy i spodni chcą zakupić swojemu dziecku.
  8. Dystrybutor Errea jest gotowy pomóc nam w zebraniu rozmiarów dla strojów treningowych i dresów. Dzięki temu unikamy problemów z długo trwającym procesem zamówienia oraz minimalizujemy ryzyko wystąpienia pomyłki.
  9. Rodzice za stroje będą nadal płacić Koronie, ale system zamówień jest tak skonstruowany, że ograniczamy do minimum obrót gotówkowy.

 

Wierzymy, że podjęte przez nas decyzje zostaną dobrze przez Państwa przyjęte, a w miarę upływu czasu będziemy rozwijać naszą ofertę.

Już wkrótce na stronie internetowej dystrybutora znajdą Państwo komplety strojów dedykowane specjalnie dla Korony Góra Kalwaria o czym będziemy informować na bieżąco.

Grupy roczników 2012/13 i 2014/15 będą pierwszymi, które zaczną treningi w nowych kompletach treningowych.

Poniżej przedstawiamy wizualizację stroju treningowego oraz przykładowego kompletu dresowego.

 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj34
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1189
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1829
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1669
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7661
mod_vvisit_counterOd początku422050


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.