Tabela i wyniki

 

ŻAK 2011


RUNDA JESIENNA

 

I DRUŻYNA


ŻAK 2011. IV LIGA OKRĘGOWA F1/U9 GRUPA 10


1. MKS KORONA - LKS SPARTA JAZGARZEW 10:0

2. PAUZUJE - MKS KORONA

3. MKS KORONA - UKS ORZEŁ BANIOCHA 20:0

4. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA 3:3

5. MKS KORONA - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 9:2

6. LKS SPARTA JAZGARZEW - MKS KORONA 1:5

7. MKS KORONA - PAUZUJE

8. UKS ORZEŁ BANIOCHA - MKS KORONA 0:1

9. MKS KORONA - UKS ORLĘTA MROKÓW 3:2

10. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 9:3


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2019/2020/play=32300/

 

II DRUŻYNA


ŻAK 2011. IV LIGA OKRĘGOWA F1/U9 GRUPA 11

 

1. MKS KORONA II - FC LESZNOWOLA II  3:10

2. MKS KORONA II - LKS JEDNOŚĆ II ŻABIENIEC 13:3

3. LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA II  2:15

4. MKS KORONA II - PAUZUJE

5. KS JEZIORKA II MSP PRAŻMÓW - MKS KORONA II 6:8

6. FC LESZNOWOLA II - MKS KORONA II 3:7

7. LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC II - MKS KORONA II 1:6

8. MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 11:2

9. PAUZUJE - MKS KORONA II

10. MKS KORONA II - KS JEZIORKA II MSP PRAŻMÓW 4:6


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2019/2020/play=32301/

 

RUNDA WIOSENNA

 

I DRUŻYNA


ŻAK 2011. III LIGA OKRĘGOWA F1/U9 GRUPA 5 (RW)


1. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA

2. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA

3. MKS KORONA - KS JEZIORKA PRAŻMÓW 26.04 (niedziela) godz. 10:00

4. UKS ŁADY - MKS KORONA

5. MKS KORONA - UKS BSS IRZYK 17.05 (niedziela) godz.10:00

6. MKS KORONA - MKS PIASECZNO II 24.05 (niedziela) godz. 9:30

7. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 31.05 (niedziela) godz. 9:00

8. KS JEZIORKA PRAŻMÓW - MKS KORONA

9. MKS KORONA - UKS ŁADY 14.06 (niedziela) godz.9:00

10. UKS BSS IRZYK - MKS KORONA


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2019/2020/play=36089/

 

II DRUŻYNA


ŻAK 2011. III LIGA OKRĘGOWA F1/U9 GRUPA 6 (RW)

 

1. MKS KORONA II - LKS JEDNOŚĆ  ŻABIENIEC 05.04 (niedziela) godz. 10:00

2. KS RASZYN - MKS KORONA II

3. MKS KORONA II - UKS IWICZNA 26.04 (niedziela) godz. 11:45

4. SEMP URSYNÓW - MKS KORONA II

5. MKS KORONA II - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II 17.05 (niedziela) godz.11:45

6. LKS JEDNOŚĆ  ŻABIENIEC - MKS KORONA II

7. MKS KORONA II - KS RASZYN  31.05 (niedziela) godz.10:45

8. UKS IWICZNA - MKS KORONA II

9. MKS KORONA II - SEMP URSYNÓW 14.06 (niedziela) godz. 10:45

10. FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II - MKS KORONA II


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2019/2020/play=36090/

 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj307
mod_vvisit_counterWczoraj496
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1327
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3251
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6952
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11769
mod_vvisit_counterOd początku329690


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.