Tabela i wyniki

 

ORLIK 2008


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 2

1. MKS KORONA - TS GWARDIA 5:8

2. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 1:4

3. MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 10:8

4. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 11:1

5. KS ZWAR WARSZAWA - MKS KORONA 3:10

6. TS GWARDIA - MKS KORONA 7:0

7. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 2:7

8.  FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO- MKS KORONA 3:7

9. LKS MAZUR KARCZEW - MKS KORONA 7:5

10. MKS KORONA - KS ZWAR WARSZAWA 3:2

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26327/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. IV LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 9

1. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 6:4

2. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA II 4:8

3. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 2:5

4.  UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 7:7

5. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 4:4

6. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO II 3:7

7. MKS KORONA II- FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 11:4

8. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 7:3

9. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 3:10

10. UKS ORLĘTA MROKÓW  - MKS KORONA II 6:5

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26362/

 

RUNDA WIOSENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 2

1. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 6:4

2. KS HALINÓW - MKS KORONA 7:7

3. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 8:1

4. SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA  27-04-2019 (sobota) godz. 16:00

5. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 11-05-2019 (sobota) godz.10:00

6. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 18-05-2019 (sobota) godz.10:00

7. MKS KORONA - KS HALINÓW 25-05-2019 (sobota) godz.10:00

8. LKS MAZUR KARCZEW- MKS KORONA

9. MKS KORONA - SEMP II URSYNÓW 08-06-2019 (sobota) godz.10:00

10. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30002/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. IV LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 6

1. MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 4:3

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II

3. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 0:21

4. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II

5. MKS KORONA II - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 11-05-2019 (sobota) godz.12:00

6. LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA II

7. MKS KORONA II- KS KONSTANCIN 25-05-2019 (sobota) godz.12:00

8. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA II

9. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO II 08-06-2019 (sobota) godz. 12:00

10. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA  - MKS KORONA II

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30020/


ORLIK 2009


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2009. III LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 7

1. MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE 11:3

2. FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II - MKS KORONA 1:13

3. MKS KORONA - UKS TKM TOMICE 16:0

4. UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 8:4

5. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 13:3

6. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 2:8

7. MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 3:0

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA 1:16

9.  MKS KORONA - UKS LESZNOWOLA 6:1

10. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 10:6


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26467/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2009. IV LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 13

1. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 8:6

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 11:4

3. MKS KORONA II - UKS LOLEK 5:10

4. MKS PIASECZNO - MKS KORONA II 13:2

5. MKS KORONA II - AP GREEN 2:3

6. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA 17:0

7. MKS KORONA II - KS KONSTANCIN 7:7

8. UKS LOLEK - MKS KORONA II  7:6

9. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO 1:20

10. AP GREEN - MKS KORONA II 6:8

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26553/

 

RUNDA WIOSENNA

 

DRUŻYNA I

ORLIK 2009. II LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 2

1. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA 1:7

2. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 4:5

3. MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN 1:13

4. UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 27-04-2019 (sobota) godz. 16:00

5. MKS KORONA - OKS START OTWOCK 12-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

6. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 19-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

7. MKS KORONA - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 26-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

8. GKS WILGA GARWOLIN - MKS KORONA

9.  MKS KORONA - UKS BSS IRZYK  09-06-2019 (niedziela) godz. 10:00

10. OKS START OTWOCK - MKS KORONA


TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30050/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2009. IV LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - KS LAURA CHYLICE 2:13

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 2:7

3. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 1:3

4. UKS LOLEK - MKS KORONA II 29-04-2019 (poniedziałek) godz. 18:00

5. MKS KORONA II - AP GREEN 11-05-2019 (sobota) godz. 14:00

6. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 19-05-2019 (niedziela) godz.12:30

7. MKS KORONA II - KS KONSTANCIN 25-05-2019 (sobota) godz. 14:00

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 01-06-2019 (sobota) godz. 11:30

9. MKS KORONA II - UKS LOLEK 08-06-2019 (sobota) godz. 14:00

10. AP GREEN - MKS KORONA II 15-06-2019 (sobota) godz. 14:30

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30068/


 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj59
mod_vvisit_counterWczoraj207
mod_vvisit_counterW tym tygodniu873
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1615
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6386
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7670
mod_vvisit_counterOd początku194774


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.