Orlik E1 - Rocznik 2008 i Orlik E2 - Rocznik 2009
Skład drużyny

 

Rocznik 2009

Zdjęcie: Kamila Wojtas

 
Treningi dużyny



1. UWAGA ZMIANY W TRENINGACH AKADEMII MŁODEGO PIŁKARZA ROCZNIKA 2008/2009 !!!


UWAGA RODZICE I ZAWODNICY ZMIANY W TRENINGACH OD 18-03-2019!


Rocznik 2009 Treningi na Orliku poniedziałki i środy w godzinach 19:00 - 20:15


Serdecznie zapraszamy


2.INFORMACJA O TRENINGACH NA SALI I HALI:

 

od 02-01-2019 do wyjścia na dwór:


ROCZNIK 2008

WTOREK - OBIE GRUPY RAZEM 19:00 - 20:00 NA DUŻEJ SALI W LICEUM (UL. KS. SAJNY)

CZWARTEK NA HALI SPORTOWEJ UL. BIAŁKA

GRUPA 2 - 17:00 DO 18:00

GRUPA 1 - 18:00 DO 19:00

 

 

Przypominamy, że w salach obowiązuje zamienne obuwie z jasną podeszwą!


Serdecznie zapraszamy



3. INFORMACJA O TRENINGACH NA ORLIKU:


ROCZNIK 2008 - WTORKI I CZWARTKI - ORLIK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W GÓRZE KALWARII ( UL. KALWARYJSKA )

GRUPA 2 - OD 17:00 DO 18:30

GRUPA 1 - OD 18:30 DO 20:00


ROCZNIK 2009 - PONIEDZIAŁKI I ŚRODY - ORLIK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W GÓRZE KALWARII ( UL. KALWARYJSKA )

OD 19:00 DO 20:15


Rocznikiem 2008 opiekuje się trener Hubert

Rocznikiem 2009 opiekuje się trener Łukasz


W okresie jesienno-zimowym treningi odbywają się na sali sportowej


Koszt uczestnictwa w Akademii od 1 kwietnia 2019 to 70 zł na miesiąc.

Kandydatów do Akademii obowiązuje strój sportowy, natomiast ich rodziców wypełnienie deklaracji członkowskiej klubu oraz wnoszenie opłat członkowskich do 10. dnia każdego miesiąca.

Pobierz Deklarację Członkowską

 
Tabela i wyniki

 

ORLIK 2008


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 2

1. MKS KORONA - TS GWARDIA 5:8

2. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 1:4

3. MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 10:8

4. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 11:1

5. KS ZWAR WARSZAWA - MKS KORONA 3:10

6. TS GWARDIA - MKS KORONA 7:0

7. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 2:7

8.  FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO- MKS KORONA 3:7

9. LKS MAZUR KARCZEW - MKS KORONA 7:5

10. MKS KORONA - KS ZWAR WARSZAWA 3:2

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26327/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. IV LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 9

1. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 6:4

2. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA II 4:8

3. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 2:5

4.  UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 7:7

5. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 4:4

6. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO II 3:7

7. MKS KORONA II- FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 11:4

8. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 7:3

9. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 3:10

10. UKS ORLĘTA MROKÓW  - MKS KORONA II 6:5

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26362/

 

RUNDA WIOSENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 2

1. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 6:4

2. KS HALINÓW - MKS KORONA 7:7

3. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 8:1

4. SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA  4:8

5. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 3:2

6. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 18-05-2019 (sobota) godz.10:00

7. MKS KORONA - KS HALINÓW 25-05-2019 (sobota) godz.10:00

8. LKS MAZUR KARCZEW- MKS KORONA

9. MKS KORONA - SEMP II URSYNÓW 08-06-2019 (sobota) godz.10:00

10. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30002/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. IV LIGA OKRĘGOWA E1/U11 GRUPA 6

1. MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 4:3

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II

3. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 0:21

4. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 11:4

5. MKS KORONA II - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 11-05-2019 (sobota) godz.12:00

6. LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA II

7. MKS KORONA II- KS KONSTANCIN 25-05-2019 (sobota) godz.12:00

8. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA II

9. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO II 08-06-2019 (sobota) godz. 12:00

10. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA  - MKS KORONA II

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30020/


ORLIK 2009


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2009. III LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 7

1. MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE 11:3

2. FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II - MKS KORONA 1:13

3. MKS KORONA - UKS TKM TOMICE 16:0

4. UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 8:4

5. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 13:3

6. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 2:8

7. MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 3:0

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA 1:16

9.  MKS KORONA - UKS LESZNOWOLA 6:1

10. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 10:6


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26467/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2009. IV LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 13

1. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 8:6

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 11:4

3. MKS KORONA II - UKS LOLEK 5:10

4. MKS PIASECZNO - MKS KORONA II 13:2

5. MKS KORONA II - AP GREEN 2:3

6. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA 17:0

7. MKS KORONA II - KS KONSTANCIN 7:7

8. UKS LOLEK - MKS KORONA II  7:6

9. MKS KORONA II - MKS PIASECZNO 1:20

10. AP GREEN - MKS KORONA II 6:8

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26553/

 

RUNDA WIOSENNA

 

DRUŻYNA I

ORLIK 2009. II LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 2

1. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA 1:7

2. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 4:5

3. MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN 1:13

4. UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 23:0

5. MKS KORONA - OKS START OTWOCK 12-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

6. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 19-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

7. MKS KORONA - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 26-05-2019 (niedziela) godz. 10:00

8. GKS WILGA GARWOLIN - MKS KORONA

9.  MKS KORONA - UKS BSS IRZYK  09-06-2019 (niedziela) godz. 10:00

10. OKS START OTWOCK - MKS KORONA


TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30050/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2009. IV LIGA OKRĘGOWA E2/U10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - KS LAURA CHYLICE 2:13

2. KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 2:7

3. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 1:3

4. UKS LOLEK - MKS KORONA II 9:4

5. MKS KORONA II - AP GREEN 11-05-2019 (sobota) godz. 14:00

6. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 19-05-2019 (niedziela) godz.12:30

7. MKS KORONA II - KS KONSTANCIN 25-05-2019 (sobota) godz. 14:00

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 01-06-2019 (sobota) godz. 11:30

9. MKS KORONA II - UKS LOLEK 08-06-2019 (sobota) godz. 14:00

10. AP GREEN - MKS KORONA II 15-06-2019 (sobota) godz. 14:30

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=30068/


 
Kontakt

 

TRENER: Hubert odpowiedzialny za drużynę ligową rocznik 2008

telefon: 782 657 401

TRENER: Łukasz odpowiedzialny za drużynę ligową rocznik 2009

telefon: 692 297 923

 


Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj150
mod_vvisit_counterWczoraj415
mod_vvisit_counterW tym tygodniu150
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2674
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8709
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7542
mod_vvisit_counterOd początku204639


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.