Tabela i wyniki

 

ORLIK 2008


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 2

1. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 3:1

2. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 3:3

3. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 3:1

4. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 1:3

5. MKS KORONA - FA PIASECZNO 7:3

6. LKS MAZUR KARCZEW - MKS KORONA 3:9

7. MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE 7:4

8. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA 5:6

9. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 3:7

10. FA PIASECZNO - MKS KORONA 3:5


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21029/


DRUŻYNA II

ORLIK 2008. VI LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - AP GREEN 23:2

2. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA II 5:2

3. MKS KORONA II - PAUZUJE

4. MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 6:5

5. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 6:5

6. AP GREEN - MKS KORONA II 2:9

7. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 7:1

8. MKS KORONA II - PAUZUJE

9. LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA II 3:0

10. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 1:6


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21048/

 

RUNDA WIOSENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. I LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 2

1. MKS KORONA - KS URSUS W-WA 7:5

2. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. - MKS KORONA 7:3

3. MKS KORONA - STF CHAMPION 28-04-2018 (sobota) godz. 10:00

4. MKS ZNICZ PRUSZKÓW - MKS KORONA 2:2

5. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 7:4

6. KS URSUS W-WA - MKS KORONA

7. MKS KORONA - GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. 26-05-2018 (sobota) godz. 10:00

8. STF CHAMPION - MKS KORONA

9. MKS KORONA - MKS ZNICZ PRUSZKÓW 09-06-2018 (sobota) godz. 11:00

10. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 16.06.2018 (sobota) godz. 10:00

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24376/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. V LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 1:10

2. KS ZWAR III W-WA - MKS KORONA II 4:7

3. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 28-04-2018 (sobota) godz. 12:00

4. SEMP III URSYNÓW - MKS KORONA II 4:12

5. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 13-05-2018 (niedziela) godz. 15:00

6. LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA II 20-05-2018 (niedziela) godz. 14:00

7. MKS KORONA II- KS ZWAR III W-WA 26-05-2018 (sobota) godz. 12:00

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 03-06-2018 (niedziela) godz. 10:00

9. MKS KORONA II - SEMP III URSYNÓW 09-06-2018 (sobota) godz. 13:00

10. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 17-06-2018 (niedziela) godz. 11:45

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24398/

 

DRUŻYNA III

ORLIK 2008. VI LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 3

1. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA III 6:1

2. MKS KORONA III - KS HUBERTUS 5:7

3. PKS MUSTANGI - MKS KORONA III 29-04-2018 (niedziela) 11:45

4. MKS KORONA III - AP GREEN

5. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA III

6. MKS KORONA III - UKS ORLĘTA MROKÓW 19-05-2018 (sobota) 10:00

7. KS HUBERTUS - MKS KORONA III

8. MKS KORONA III - PKS MUSTANGI 02-06-2018 (sobota) godz. 10:00

9. AP GREEN - MKS KORONA III

10. MKS KORONA III - MKS PIASECZNO II 16-06-2018 (sobota) godz. 10:00

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24402/



ŻAK 2009


RUNDA JESIENNA


ŻAK 2009. III LIGA OKRĘGOWA F1/U-9 GRUPA 2

1. MKS KORONA - KS DELTA II WARSZAWA 4:2

2. MKS KORONA - UKS AMUR WILGA 6:8

3. OKS START OTWOCK - MKS KORONA 10:8

4. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 3:4

5. UKS IWICZNA - MKS KORONA 8:1

6. KS DELTA II WARSZAWA - MKS KORONA 7:0

7. UKS AMUR WILGA - MKS KORONA 2:7

8. MKS KORONA - OKS START OTWOCK 5:10

9. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 3:9

10. MKS KORONA - UKS IWICZNA 2:2


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21063/

 

RUNDA WIOSENNA

 

ŻAK 2009. III LIGA OKRĘGOWA F1/U-9 GRUPA 5

1. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA 11:4

2. MKS KORONA - KS LAURA II CHYLICE 4:2

3. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 28-04-2018 (sobota) godz. 10:00

4. MKS KORONA - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 10-05-2018 (czwartek) godz. 17:30

5. LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA

6. MKS KORONA - UKS TKM TOMICE 23-05-2018 (środa) godz. 19:30

7. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA 26-05-2018 (sobota) godz. 17:00

8. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 02-06-2018 (sobota) godz. 12:15

9. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA

10. MKS KORONA - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 16-06-2018 (sobota) godz. 12:15

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24451/

 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj281
mod_vvisit_counterW tym tygodniu725
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1161
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3405
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu4879
mod_vvisit_counterOd początku126493


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.