Orlik E2 - Rocznik 2008 i Żak F1 - Rocznik 2009
Skład drużyny

 

Rocznik 2009

Zdjęcie: Kamila Wojtas

 
Treningi dużyny

 

 

1. UWAGA ZMIANY W TRENINGACH AKADEMII MŁODEGO PIŁKARZA ROCZNIKA 2008/2009 !!!


UWAGA ZAWODNICY I RODZICE ROCZNIKA 2008/2009!

Treningi rocznika 2008 (od tego tygodnia ) będą się odbywały we wtorki i czwartki na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 ( ul. Kalwaryjska 3 ):

 

GRUPA II 17:00-18:15
GRUPA I 18:30- 19:45


Treningi rocznika 2009 ( od 04-04-2018 ) będą się odbywały w poniedziałki i środy na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 ( ul. Kalwaryjska 3 ) od 18:45

 

2. OGÓLNA INFORMACJA O TRENINGACH:


ROCZNIK 2008 GRUPA 1

od 26-03-2018 wtorek i czwartek 18:30-19:45 Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii (ul. Kalwaryjska),

 

ROCZNIK 2008 GRUPA 2

od 26-03-2018 wtorek i czwartek 17:00 - 18:15 Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii ( ul. Kalwaryjska )

 

ROCZNIK 2009

od 04-04-2018 poniedziałek i środa od 18:45 Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii ( ul. Kalwaryjska),

 

Wszelkie informacje dotyczące podziału na grupy oraz inne pytania prosimy kierować do trenera Mariusza Kochańskiego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel. 535 967 609

W okresie jesienno-zimowym treningi odbywają się na sali sportowej


Zapraszamy chętnych do gry w klubie chłopców z roczników 2008 i 2009! Informacje i zapisy: trener Mariusz Kochański  tel. 535 967 609.

Koszt uczestnictwa w Akademii od 1 kwietnia 2016 to 50 zł na miesiąc.

Kandydatów do Akademii obowiązuje strój sportowy, natomiast ich rodziców wypełnienie deklaracji członkowskiej klubu oraz wnoszenie opłat członkowskich do 10. dnia każdego miesiąca.

Pobierz Deklarację Członkowską

 
Tabela i wyniki

 

ORLIK 2008


RUNDA JESIENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. II LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 2

1. MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW 3:1

2. KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 3:3

3. MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 3:1

4. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 1:3

5. MKS KORONA - FA PIASECZNO 7:3

6. LKS MAZUR KARCZEW - MKS KORONA 3:9

7. MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE 7:4

8. MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA 5:6

9. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 3:7

10. FA PIASECZNO - MKS KORONA 3:5


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21029/


DRUŻYNA II

ORLIK 2008. VI LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - AP GREEN 23:2

2. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA II 5:2

3. MKS KORONA II - PAUZUJE

4. MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 6:5

5. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 6:5

6. AP GREEN - MKS KORONA II 2:9

7. MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 7:1

8. MKS KORONA II - PAUZUJE

9. LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA II 3:0

10. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 1:6


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21048/

 

RUNDA WIOSENNA


DRUŻYNA I

ORLIK 2008. I LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 2

1. MKS KORONA - KS URSUS W-WA 7:5

2. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. - MKS KORONA 7:3

3. MKS KORONA - STF CHAMPION 28-04-2018 (sobota) godz. 10:00

4. MKS ZNICZ PRUSZKÓW - MKS KORONA 2:2

5. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 7:4

6. KS URSUS W-WA - MKS KORONA

7. MKS KORONA - GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. 26-05-2018 (sobota) godz. 10:00

8. STF CHAMPION - MKS KORONA

9. MKS KORONA - MKS ZNICZ PRUSZKÓW 09-06-2018 (sobota) godz. 11:00

10. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 16.06.2018 (sobota) godz. 10:00

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24376/

 

DRUŻYNA II

ORLIK 2008. V LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 7

1. MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 1:10

2. KS ZWAR III W-WA - MKS KORONA II 4:7

3. MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 28-04-2018 (sobota) godz. 12:00

4. SEMP III URSYNÓW - MKS KORONA II 4:12

5. MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 13-05-2018 (niedziela) godz. 15:00

6. LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA II 20-05-2018 (niedziela) godz. 14:00

7. MKS KORONA II- KS ZWAR III W-WA 26-05-2018 (sobota) godz. 12:00

8. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 03-06-2018 (niedziela) godz. 10:00

9. MKS KORONA II - SEMP III URSYNÓW 09-06-2018 (sobota) godz. 13:00

10. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA II 17-06-2018 (niedziela) godz. 11:45

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24398/

 

DRUŻYNA III

ORLIK 2008. VI LIGA OKRĘGOWA E2/U-10 GRUPA 3

1. UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA III 6:1

2. MKS KORONA III - KS HUBERTUS 5:7

3. PKS MUSTANGI - MKS KORONA III 29-04-2018 (niedziela) 11:45

4. MKS KORONA III - AP GREEN

5. MKS PIASECZNO II - MKS KORONA III

6. MKS KORONA III - UKS ORLĘTA MROKÓW 19-05-2018 (sobota) 10:00

7. KS HUBERTUS - MKS KORONA III

8. MKS KORONA III - PKS MUSTANGI 02-06-2018 (sobota) godz. 10:00

9. AP GREEN - MKS KORONA III

10. MKS KORONA III - MKS PIASECZNO II 16-06-2018 (sobota) godz. 10:00

 

TABELA:

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24402/



ŻAK 2009


RUNDA JESIENNA


ŻAK 2009. III LIGA OKRĘGOWA F1/U-9 GRUPA 2

1. MKS KORONA - KS DELTA II WARSZAWA 4:2

2. MKS KORONA - UKS AMUR WILGA 6:8

3. OKS START OTWOCK - MKS KORONA 10:8

4. MKS KORONA - MKS PIASECZNO 3:4

5. UKS IWICZNA - MKS KORONA 8:1

6. KS DELTA II WARSZAWA - MKS KORONA 7:0

7. UKS AMUR WILGA - MKS KORONA 2:7

8. MKS KORONA - OKS START OTWOCK 5:10

9. MKS PIASECZNO - MKS KORONA 3:9

10. MKS KORONA - UKS IWICZNA 2:2


TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=21063/

 

RUNDA WIOSENNA

 

ŻAK 2009. III LIGA OKRĘGOWA F1/U-9 GRUPA 5

1. UKS TKM TOMICE - MKS KORONA 11:4

2. MKS KORONA - KS LAURA II CHYLICE 4:2

3. FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 28-04-2018 (sobota) godz. 10:00

4. MKS KORONA - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 10-05-2018 (czwartek) godz. 17:30

5. LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA

6. MKS KORONA - UKS TKM TOMICE 23-05-2018 (środa) godz. 19:30

7. KS LAURA II CHYLICE - MKS KORONA 26-05-2018 (sobota) godz. 17:00

8. MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 02-06-2018 (sobota) godz. 12:15

9. FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA

10. MKS KORONA - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 16-06-2018 (sobota) godz. 12:15

 

TABELA

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24451/

 
Kontakt

 

TRENER: Mariusz Kochański odpowiedzialny za drużynę ligową rocznik 2008

telefon: 535 967 609

TRENER: Łukasz Kochański odpowiedzialny za drużynę ligową rocznik 2009

telefon: 692 297 923

 


Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj155
mod_vvisit_counterWczoraj281
mod_vvisit_counterW tym tygodniu723
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1161
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3403
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu4879
mod_vvisit_counterOd początku126491


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.