Aktualności
(17-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 16  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(15-04-2019) Rozgrywki ligowe - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 13-14.04.2019 - WYNIKI


1. Seniorzy - 14 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA 0:4


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 7:0

 

3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 6:0


4. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - LZS MAZUR KARCZEW 8:1


5. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 0:21


6. Orlik U-10 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN 1:13


7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 1:3


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS 10:4

 
(13-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - Odcinek 15

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 15  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(11-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - Odcinek 14


Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 14  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(11-04-2019) Rozgrywki ligowe 13-14.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 13-14.04.2019


1. Seniorzy - 14 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 14 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjeździe przeciwko drużynie KS Sobienie Jeziory. Po trzynastu kolejkach nasi rywale zajmują 9 miejsce z 13 pkt a nasza drużyna jest 1 z 32 pkt.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz. 14:00

miejsce: Sobienie-Jeziory, ul. Garwolińska 11 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra przeciwko zespołowi LKS Perła Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz: 18:00

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - LZS MAZUR KARCZEW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LZS Mazur Karczew.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



6. Orlik U-10 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi GKS Wilga Garwolin.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi UKS TKM Tomice .


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi LKS Perła II Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 17:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(08-04-2019) Liga - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 06-07.04.2019 - WYNIKI


1. Seniorzy - 13 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS 1:2

 

2. Trampkarz U-15 - 3 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY 5:0

 

3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK 1:3

 

4. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

KS HALINÓW - MKS KORONA 7:7

 

5. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

 

6. Orlik U-10 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 4:5

 

7. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 2:7

 

8. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 4:5


 
(05-04-2019) Zmiany w treningach rocznika 2012/2013

 

Uwaga rodzice rocznika 2012/2013!


Od przyszłego tygodnia tj od 08-04-2019 treningi odbywać się będą na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kalwaryjskiej wg następującego harmonogramu:

poniedziałek i środa od 16:30 do 17:45.

Drodzy rodzice pamiętajcie aby dzieci były ubrane odpowiednio do danej pogody w dniu treningu.


Serdecznie zapraszamy.

 
(05-04-2019) "Zapiski Kierownika Wiśni" - Reaktywacja

 

Uwaga wznawiamy publikację cyklu "Zapiski Kierownika Wiśni"


Do klubu wrócił Pan Mirosław Wiśniewski, który jest Kierownikiem naszej drużyny Seniorów i autorem cyklu felietonów "Zapiski Kierownika Wiśni" .

Odcinek 13 - Reaktywacja jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(05-04-2019) Treningi bramkarskie - zmiany

 

Uwaga rodzice zawodników i zawodnicy chodzący na treningi bramkarskie!


Od dnia 11-04-2019 zmienia się harmonogram treningów bramkarskich, który wygląda następująco:

- Roczniki młodsze od 2008 do 2011 treningi w czwartki na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii od 18:00 do 19:00

- Roczniki starsze od 2007 do Seniorów treningi w czwartek na Stadionie od 19:30 do 20:30


Serdecznie zapraszamy!

 
(04-04-2019) Rozgrywki ligowe 6-7.04.2019

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 06-07.04.2019


1. Seniorzy - 13 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 13 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorówzagra  przeciwko drużynie LKS Perła II Złotokłos. Po dwunastu kolejkach nasi rywale zajmują 5 miejsce z 19 pkt a nasza drużyna jest 1 z 32 pkt.


data: 07-04-2019

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 3 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra przeciwko zespołowi Akademii Inter Łazy.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi OKS Start Otwock.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

KS HALINÓW - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Halinów.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 17:00

miejsce: Długa Kościelna, ul. Wesoła 6 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



6. Orlik U-10 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi FCB Akademia Piłkarska.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:30

miejsce: Bobrowiec, ul. Sowia

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin .


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lesznowola.


data: 07-04-2019

dzień: niedziela

godz: 14:00

miejsce: Lesznowola, ul. Szkolna 6

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(01-04-2019) Badania lekarskie

 

Uwaga rodzice zawodników, którzy nie mają jeszcze badań sportowych a są z roczników innych niż 2010/2011!


Badania lekarza sportowego są w piątek 05-04-2019 od godz. 18:30 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2. Prosimy o przyniesienie wyników badań: Morfologia, OB, mocz, glukoza i EKG bez opisu. Koszt badania sportowego to 30 PLN. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że jest to ostatni termin badań sportowych jaki zapewnia klub.


Serdecznie zapraszamy!

 
(01-04-2019) Badania lekarskie rocznik 2010/2011!

 

Uwaga rodzice zawodników rocznika 2010/2011!


Zmianie ulega godzina rozpoczęcia badań lekarskich w najbliższy piątek (tj. 05-04-2019). Badania lekarza sportowego rozpoczną się o 18:30 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii.
Przypominamy o posiadaniu wyników badań: Morfologia, mocz, OB, glukoza i EKG bez opisu.
Koszt badania lekarza medycyny sportowej to 30 PLN.


Serdecznie zapraszamy!

 
(01-04-2019) Nowy Prezes klubu MKS Korona

 

Uwaga!!!


Przed chwilą zakończyło się nadzwyczajne zebranie Zarządu MKS Korona, na którym wybrany został nowy Prezes naszego klubu. Nowym Prezesem MKS Korona jest Stary Prezes


Miłej nocy życzy Zarząd MKS Korona

 
(01-04-2019) Dymisja Prezesa MKS Korona

 

Uwaga bardzo ważna informacja!
Wczoraj wieczorem do dymisji podał się Prezes naszego klubu. Informację o osobie, która będzie nowym Prezesem podana zostanie w najbliższym czasie.
Zarząd MKS Korona

 
(01-04-2019) Liga - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 30-31.03.2019 - WYNIKI


1. Seniorzy - 12 kolejka B Klasy Grupa 2

LZS SNAJPER SOŚNINKA - MKS KORONA 0:6

 

2. Trampkarz U-15 - 2 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA 3:7

 

3. Młodzik U-13 - 1 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA 5:0

 

4. Orlik U-11 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 6:4

 

5. Orlik U-11 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW 4:3

 

6. Orlik U-10 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA 1:7

 

7. Orlik U-10 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - KS LAURA CHYLICE 2:13

 

8. Żak U-9 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA 9:1

 
(28-03-2019) Rozgrywki ligowe 30-31.03

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 30-31.03.2019


1. Seniorzy - 12 kolejka B Klasy Grupa 2

LZS SNAJPER SOŚNINKA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 12 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów

zagra  na wyjeździe przeciwko drużynie LZS Snajper Sośninka. Po jedenastu kolejkach nasi rywale

zajmują 6 miejsce z 18 pkt a nasza drużyna jest 1 z 29 pkt.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz. 15:00

miejsce: Stadion w Sobolewie, ul. Onufrego Błachnio 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 2 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna

Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Kosów ul. Karasia 40

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 1 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza

drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra  na wyjeździe przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce:  Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno..


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Piaseczno, ul. Chyliczkowska 17 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LKS Victoria Głosków.

data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Kalwaryjska 3 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

 

6. Orlik U-10 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MUKS Kosa Konstancin.


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - KS LAURA CHYLICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi KS Laura Chylice .


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza

drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 16:30

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 41

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj225
mod_vvisit_counterWczoraj358
mod_vvisit_counterW tym tygodniu225
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2774
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9191
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu10176
mod_vvisit_counterOd początku246084


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.