Aktualności
(17-05-2019) Rozgrywki ligowe

 

ROZGRYWKI LIGOWE 18-19.05.2019


1. Seniorzy - 18 kolejka B Klasy Grupa 2

UKS TARCZYN - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 18 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjeździe przeciwko drużynie UKS Tarczyn. Po szesnastu kolejkach nasi rywale zajmują 3 miejsce z 36 pkt a nasza drużyna jest 1 z 42 pkt.


data: 18-05-2019

dzień: sobota

godz. 16:00

miejsce: ul.Szarych Szeregów 8, Tarczyn

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 9 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 9 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra  przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.

 

data: 18-05-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 6 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - SEMP II URSYNÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 6 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 18-05-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 6 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - MKS PIASECZNO

Mecz 6 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), został przełożony na 28-05-2019 na godz. 19:00


data: 28-05-2019

dzień: wtorek

godz: 19:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 6 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

LKS VICTORIA GŁOSKÓW - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 6 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi FCB Akademia Piłkarska .


data: 18-05-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: ul. Lecha Abramowicza 1, Głosków

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 6 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 6 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi MUKS Kosa Konstancin.


data: 19-05-2019

dzień: niedziela

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 6 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 6 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Laura Chylice .


data: 19-05-2019

dzień: niedziela

godz: 12:30

miejsce: ul. Dworska 9, Chylice

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 6 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - MKS PIASECZNO II

Serdecznie zapraszamy na mecz 6 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 19-05-2019

dzień: niedziela

godz: 15:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(15-05-2019) Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego

 

XXIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO

 

W najbliższy piątek tj. 17.05.2019 na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii odbędzie się XXIV Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Początek turnieju o godz. 09:00 a przewidywane zakończenie o 16:00. Serdecznie zapraszamy.


 

 
(12-05-2019) Liga wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE - wyniki


1. Seniorzy - 17 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - ULKS GROM PRACE MALE 3:0

 

2. Trampkarz U-15 - 8 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

STF CHAMPION II - MKS KORONA 4:0

 

3. Młodzik U-13 - 5 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - STF CHAMPION 1:3

 

4. Orlik U-11 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN 3:2

 

5. Orlik U-11 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA 0:16

 

6. Orlik U-10 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK

 

7. Orlik U-10 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - AP GREEN 6:6

 

8. Żak U-9 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - MUKS KOSA II KONSTANCIN 5:4

 

 
(11-05-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - odcinek 18

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 18  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(09-05-2019) Rozgrywki ligowe 11.05-15.05

 

ROZGRYWKI LIGOWE 11-15.05.2019


1. Seniorzy - 17 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - ULKS GROM PRACE MALE

Serdecznie zapraszamy na mecz 17 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra przeciwko drużynie ULKS Grom Prace Małe. Po szesnastu kolejkach nasi rywale zajmują 11 miejsce z 10 pkt a nasza drużyna jest 1 z 39 pkt.


data: 12-05-2019

dzień: niedziela

godz. 16:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 8 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

STF CHAMPION II - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 8 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi STF CHAMPION II.

 

data: 13-05-2019

dzień: poniedziałek

godz: 18:00

miejsce: Stadion w Baniosze

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 5 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - STF CHAMPION

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi STF Champion.


data: 11-05-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - MUKS KOSA KONSTANCIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi MUKS Kosa Konstancin.


data: 11-05-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - FCB AKADEMIA PIŁKARSKA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi FCB Akademia Piłkarska .


data: 11-05-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi OKS Start Otwock.


data: 15-05-2019

dzień: środa

godz: 19:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - AP GREEN

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi AP Green .


data: 11-05-2019

dzień: sobota

godz: 14:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - MUKS KOSA II KONSTANCIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi MUKS Kosa II Konstancin.


data: 11-05-2019

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(08-05-2019) Rozgrywki ligowe wyniki

 

Rozgrywki ligowe -wyniki


1. Trampkarz U-15 - 7 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

FC LESZNOWOLA - MKS KORONA 2:2

 
(04-05-2019 ) Rozgrywki ligowe 07-05-2019

 

Rozgrywki ligowe 07-05-2019


1. Trampkarz U-15 - 7 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

FC LESZNOWOLA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 7 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi FC Lesznowola.


data: 07-05-2019

dzień: wtorek

godz: 18:00

miejsce: Nowa Wola, ul. Ignacego Krasickiego 176

 
(04-05-2019) Rozgrywki ligowe - wyniki


Rozgrywki ligowe - wyniki


1. Seniorzy - 16 kolejka B Klasy Grupa 2

KS GLINIANKA - MKS KORONA 0:0

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/ks-glinianka,mks-korona-gora-kalwaria,2183097.html

 
(03-05-2019) Rozgrywki ligowe

 

ROZGRYWKI LIGOWE


1. Seniorzy - 16 kolejka B Klasy Grupa 2

KS GLINIANKA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 16 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjeździe przeciwko drużynie KS Glinianka. Po piętnastu kolejkach nasi rywale zajmują 4 miejsce z 29 pkt a nasza drużyna jest 1 z 38 pkt.

data: 04-05-2019

dzień: sobota

godz. 16:00

miejsce: ul. Młodzieżowa 1, Lipowo


POWODZENIA. DO BOJU KORONA!


 
(03-05-2019) Nabór do rocznika 2014/2015

 

MKS KORONA GÓRA KALWARIA OGŁASZA NABÓR DO ROCZNIKA 2014/2015


 

PIERWSZY TRENING JUŻ 07-05-2019 O GODZ. 17:00 NA ORLIKU PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W GÓRZE KALWARII UL. KALWARYJSKA 3.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIEWCZYNKI I CHŁOPCÓW.

 
(02-05-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - odcinek 17

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 17  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(30-04-2019) Rozgrywki ligowe -wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 27-29.04.2019 - Wyniki


1. Seniorzy - 15 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS ORZEŁ PARYSÓW 3:0

 

2. Trampkarz U-15 - 6 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - PAUZUJE

 

3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA 3:1

 

4. Orlik U-11 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA 4:8

 

5. Orlik U-11 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 11:4

 

6. Orlik U-10 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 23:0

 

7. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

UKS LOLEK - MKS KORONA II 9:4

 

8. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 2:11

 
(26-04-2019) Rozgrywki ligowe 27-29.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 27-29.04.2019


1. Seniorzy - 15 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS ORZEŁ PARYSÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 15 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra przeciwko drużynie KS Orzeł Parysów. Po czternastu kolejkach nasi rywale zajmują 12 miejsce z 7 pkt a nasza drużyna jest 1 z 35 pkt.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 6 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - PAUZUJE

W najbliższy weekend nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 pauzuje.


3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi LKS Jedność Żabieniec.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 14:00

miejsce: Stadion w Żabieńcu, ul. Leśna 20

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 15:00

miejsce: Warszawa-Ursynów, ul. Koncertowa 4

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 13:30

miejsce: Piaseczno ul. Chyliczkowska 17

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS BSS Irzyk.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Warszawa - Bemowo, ul. Karola Irzykowskiego 1a

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

UKS LOLEK - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lolek .


data: 29-04-2019

dzień: poniedziałek

godz: 18:00

miejsce: Łazy, ul. ks. Kanonika H. Słojewskiego 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Laura Chylice.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Chylice, ul. Dworska 9

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(20-04-2019) Rozgrywki ligowe - wyniki

 

Rozgrywki ligowe 20-04-2019 - wyniki


1. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)


LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA 1:7

 
(19-04-2019) Życzenia Świąteczne

 

 

 

Życzą Zarząd i Trenerzy MKS KORONA

 


 
(17-04-2019) Rozgrywki ligowe 20.04.2019

 

Rozgrywki ligowe 20-04-2019


1. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi LKS Jedność Żabieniec.


data: 20-04-2019

dzień: sobota

godz: 13:00

miejsce: Żabieniec, ul. Leśna 20

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 41

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj210
mod_vvisit_counterWczoraj358
mod_vvisit_counterW tym tygodniu210
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2774
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9176
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu10176
mod_vvisit_counterOd początku246069


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.