Aktualności
( 03-10-2018 ) Treningi bramkarskie

 

UWAGA ZAWODNICY CHODZĄCY NA TRENINGI BRAMKARSKIE!
Jutrzejszy ( 04-10-2018 ) trening bramkarski został odwołany z powodu wyjazdu na szkolenie naszego trenera.
Zapraszamy na trening w następnym tygodniu.

 
(01-10-2018) Badania lekarskie roczniki 2009, 2010, 2011

 

UWAGA RODZICE ZAWODNIKÓW ROCZNIK 2009, 2010 i 2011


Dnia 04-10-2018 na Stadionie Miejskim o godzinie 19:30 będą Badania lekarskie dla roczników

2009, 2010 i 2011. Osoby z rocznika 2009, które były badane na wiosnę na Stadionie będą tylko

mierzone i ważone ( badania z wiosny tj. morfologia, ob, ekg i mocz są ważne 12 miesięcy ).

Pozostali zawodnicy, którzy nie byli badani na wiosnę na Stadionie ( głównie roczniki 2010 - 2011 )

przychodzą na Stadion z badaniami: morfologia, ob, mocz i ekg.

Opłata za czwartkowe badanie wynosi 30 PLN ( prosimy o przyniesienie odliczonej kwoty ).


Serdecznie zapraszamy

 
(01-10-2018) Rozgrywki ligowe 29-30.09 - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 29-30.09.2018 - wyniki


1. Seniorzy - 5 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS GLINIANKA 4:0


2. Trampkarz U-15 - 8 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

WKS GWARDIA WARSZAWA - MKS KORONA 4:2


3. Młodzik U-13 - 5 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

MKS KORONA - SEMP II URSYNÓW 3:1


4. Młodzik U-13 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 1:3


5. Orlik U-11 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

KS ZWAR WARSZAWA - MKS KORONA 3:10

 

6. Orlik U-11 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 4:4


7. Orlik U-10 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS KORONA II - AP GREEN 2:3


8. Żak U-9 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

MKS KORONA - MUKS KOSA II KONSTANCIN 6:6

 

Relacje foto, filmy można obejrzeć na naszym fan page-u na FB:

https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/

 


 
(28-09-2018) Rozgrywki ligowe 29-30.09

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 29-30.09.2018


1. Seniorzy - 5 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS GLINIANKA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki B klasy Grupa 2 w którym nasza drużyna Seniorów

zagra przeciwko obecnemu liderowi  KS Glinianka. Po trzech kolejkach nasi rywale

zajmują 1 miejsce z 12 pkt a nasza drużyna jest 2 z 10 pkt.


data: 30-09-2018

dzień: niedziela

godz. 16:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA! KORONA WALCZYMY O LIDERA!


2. Trampkarz U-15 - 8 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

WKS GWARDIA WARSZAWA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 8 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3, w którym nasza drużyna

Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi WKS Gwardia Warszawa.


data: 30-09-2018

dzień: niedziela

godz: 13:30

miejsce: Warszawa - Targówek ul. Łabiszyńska 20

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 5 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

MKS KORONA - SEMP II URSYNÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3, w którym nasza pierwsza

drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 29-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-13 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7, w którym nasza pierwsza

drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków

data: 29-09-2018

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 5 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

KS ZWAR WARSZAWA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2, w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS ZWAR Warszawa.

 

data: 29-09-2018

dzień: sobota

godz: 11:30

miejsce: Stadion KS ZWAR, ul. Mieczysława Pożaryskiego 10

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-11 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 2, w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.

data: 30-09-2018

dzień: niedziela

godz: 13:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 5 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

MKS KORONA - FC LESZNOWOLA - PRZEŁOŻONY

Mecz naszej pierwszej drużyny Orlików rocznik 2009 został przełożony na wtorek 03-10-2018 na

godz.18:45. Mecz odbędzie się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii.


8. Orlik U-10 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS KORONA II - AP GREEN

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 13, w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi AP GREEN.


data: 29-09-2018

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


9. Żak U-9 - 5 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

MKS KORONA - MUKS KOSA II KONSTANCIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 11, w którym nasza

drużyna Żaków rocznik 2010 zagra  przeciwko zespołowi MUKS Kosa II Konstancin.


data: 29-09-2018

dzień: sobota

godz: 13:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(27-09-2018) Zaległe mecze

 

ZALEGŁE MECZE

1. Młodzik U-13 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II 0:4

Relacja: https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/posts/1685888648187750?__xts__[0]=68.ARAH7YGVs4W590tE69m3Xox2RaA70WlQTdD0E90F8Yz8SrXNmGTtGUK9jVD5hYGrI0_SGraZKUN7xHBynp-jR-FkDJOuomQ25i_gdMBpktHK7Q33gWxIGeWUTSGZyYjfKcbyPtsxi3AINo5EfG68eHRJouE08DqTeG2P-VAXxIT08tU0lPUXrA&__tn__=-R


2. Orlik U-10 - 4 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 8:4

Relacja: https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/posts/1685895741520374?__xts__[0]=68.ARAIyyQSPkmS1l-xXp_fRANrPw1dEByxovBERG4YqqOXtq1zv8VB-4AXFNTqA0fyOrpdHq9N99tvGsPZnUFBeZ17-RCPagL2aNhiqhxmGK1Mc5jQMARLueUmnDgDh5e4YuUaZtNidn_I9lQeJqS3WMPIz0003RJf9pgqOMxP1g4JloHrgcve_A&__tn__=-R

 
(24-09-2018) Rozgrywki ligowe - wyniki


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 22-23.09.2018 - wyniki


1. Seniorzy - 4 kolejka B Klasy Grupa 2

KS ORZEŁ PARYSÓW - MKS KORONA1:3

Relacja: https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/posts/1683286715114610?__xts__[0]=68.ARA6UaJ9wRFj_B5SWsH-_4UV7IxkuiEnEzbdl1ilFnFsZTOwz4uCTkCtgOIWXLw6RNYhQnJjgnYHDvn_SL3zxj_6hUV04ecGXGb-BJu1o_LREKFICwokVckU5Sfqx58vxHnMsfNOs5HENQo0CKmwe_14tMGKRmgIjb2oc9lQHLjC1Y6A3DfhYA&__tn__=-R


2. Trampkarz U-15 - 7 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

KS KONSTANCIN - MKS KORONA 1:12


3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 1:2

Relacja:https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/posts/1681150588661556?__xts__[0]=68.ARCkGTtcS9fXsqfXFJRAtix_4whGwAa7NGSH84L25xfBO1X-wI-7zQFKl2y_9IOAktb-GcCFS_rbRjQPJpkPLnoMEjUORNC9wOK-y_xNN82CiD_eJ-kSg1ghd9gmq2Rt8yYHOH4wLg8ylWKMepRQkcct9XIscik4XEBDZKTbOqLDjoSNQhRsHg&__tn__=-R


4. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS PIASECZNO - MKS KORONA II 13:2


5. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 9:2

Relacja: https://www.facebook.com/MksKoronaGoraKalwaria/posts/1683298971780051?__xts__[0]=68.ARCjMSSTBHquHj6Ba2aJ-ccwxO5qG202z2YieR0hdkatH41JTdIwGCg7Ur8iRfcNUe_gHi7kntk6uH2GVOn3W8pLUUVV8e3Ba3wLAHfYWNzJHkRIxHtfylGxNYCcFaTMt9M4_6jOVdCnGZoDXDCq7xFCCNXFcB_ouX40DMjgpHlfC15w6BZ_uA&__tn__=-R

 
(22-09-2018) Rocznik 2006/2007 - przymierzanie dresów

 

Uwaga rodzice i zawodnicy rocznika 2006/2007


W najbliższą środę tj. 26-09-2018 po treningu obu grup rocznika 2006/2007 będą zaprezentowane

dresy, które nasi zawodnicy mogą przymierzyć. Dresy będą do kupienia w najbliższym czasie.

 

Serdecznie zapraszamy

 
(21-09-2018) Treningi sekcji szachowej


Treningi Sekcji Szachowej MKS Korona.


Od dzisiaj ruszają treningi naszej sekcji szachowej. Treningi odbywają się w każdy

piątek od 16:00 do 18:00 w stołówce w Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

ul. Kalwaryjska 3.


Serdecznie Zapraszamy!

 
(20-09-2017) Mecz 6 kolejki - Trampkarzy rocznik 2004/2005

 

Wygrana Trampkarzy z Perłą Złotokłos


Trampkarz U-15 - 6 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 7:0


Wczoraj nasza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz 6 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3. Mecz

zakończył się wysoką wygraną naszego zespołu 7:0. GRATULACJE! BRAWO KORONA!

Tabela: http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=26218/

 
(20-09-2018) Rozgrywki ligowe 22-23.09


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 22-23.09.2018


1. Seniorzy - 4 kolejka B Klasy Grupa 2

KS ORZEŁ PARYSÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki B klasy Grupa 2 w którym nasza drużyna Seniorów

zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Orzeł Parysów. Po trzech kolejkach nasi rywale

zajmują 11 miejsce z 0 pkt a nasza drużyna jest 3 z 7 pkt.


data: 23-09-2018

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Parysów, ul. Sportowa

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 7 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

KS KONSTANCIN - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 7 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3, w którym nasza drużyna

Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin.


data: 22-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna, ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3, w którym nasza pierwsza

drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS BSS Irzyk.


data: 22-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Zielonka-Parcela, ul. Zachodnia 2

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-13 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II - PRZEŁOŻONY

Mecz naszej drugiej drużyny Młodzików został przełożony na środę 26-09-2018 na godz. 17:00.

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii.


5. Orlik U-11 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS KORONA - LKS MAZUR KARCZEW - PRZEŁOŻONY

Mecz naszej pierwszej drużyny Orlików rocznik 2008 został przełożony na wtorek 11-10-2018 na

godz.18:30. Mecz odbędzie się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2


6. Orlik U-11 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

UKS TKM TOMICE - MKS KORONA II - PRZEŁOŻONY

Mecz naszej drugiej drużyny Orlików rocznik 2008 został przełożony na wtorek 09-10-2018 na

godz.17:00. Mecz odbędzie się w Kątach, ul. Puławska 4.


7. Orlik U-10 - 4 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA - PRZEŁOŻONY

Mecz naszej pierwszej drużyny Orlików rocznik 2009 został przełożony na wtorek 25-09-2018 na

godz.17:00. Mecz odbędzie się w Lesznowoli, ul. Szkolna 6.


8. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS PIASECZNO - MKS KORONA II

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 13, w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno.


data: 22-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Piaseczno, ul. Chyliczkowska 17

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


9. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 11, w którym nasza

drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lesznowola.


data: 22-09-2018

dzień: sobota

godz: 15:00

miejsce: Lesznowola, Szkolna 6

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(19-09-2018) Trening bokserski dzieciaków

 

Uwaga chodzący na treningi bokserskie do grupy dzieci!

Jutrzejszy trening rozpocznie się od 17:00. Zmiana przewidziana jest tylko na jutro. Serdecznie zapraszamy.

 
(18-09-2018) Rozgrywki ligowe - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 14-16.09.2018 - wyniki


1. Seniorzy - 3 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS SOBIENIE JEZIORY 4:0

 

2. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY 3:0

 

3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

MKS KORONA - KS HALINÓW 4:2

 

4. Młodzik U-13 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

MKS KORONA II - KS WILANÓW II 4:6


5. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 10:8

 

6. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE 2:5

 

7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS KORONA II - UKS LOLEK 5:10


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE 10:3

 
(12-09-2018) Rozgrywki ligowe 14.09-16.09

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 14-16.09.2018


1. Seniorzy - 3 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS SOBIENIE JEZIORY

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki B Klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów

zagra przeciwko zespołowi KS Sobienie Jeziory.


data: 15-09-2018

dzień: sobota

godz. 14:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3, w którym nasza

drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 zagra przeciwko zespołowi Akademia Inter Łazy.


data: 15-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion w Baniosze

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

MKS KORONA - KS HALINÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3, w którym nasza

pierwsza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na przeciwko zespołowi KS Halinów.


data: 14-09-2018

dzień: piątek

godz: 17:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-13 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

MKS KORONA II - KS WILANÓW II

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7, w którym

nasza druga drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi KS Wilanów II.


data: 15-09-2018

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS KORONA - FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2, w którym nasza

pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi Football Academy Piaseczno.


data: 15-09-2018

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

MKS KORONA II - KS LAURA II CHYLICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9, w którym

nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi KS Laura II Chylice.


data: 15-09-2018

dzień: sobota

godz: 13:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 3 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

MKS KORONA - UKS TKM TOMICE- PRZEŁOŻONY

Mecz naszej pierwszej drużyny Orlików rocznik 2009 przeciwko UKS TKM Tomice został przełożony

na 26-09-2018 na godz. 19:00


8. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

MKS KORONA II - UKS LOLEK

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13, w którym

nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra  przeciwko zespołowi UKS Lolek.


data: 16-09-2018

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


9. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

MKS KORONA - KS LAURA CHYLICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11, w którym

nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi KS Laura Chylice.


data: 16-09-2018

dzień: niedziela

godz: 13:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(11-09-2018) Rozgrywki ligowe - wyniki

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 08-09.09.2018 - wyniki


1. Seniorzy - 2 kolejka B Klasy Grupa 2

LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA 1:6

 


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

STF CHAMPION - MKS KORONA 5:0

 


3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

KS DRUKARZ II WARSZAWA - MKS KORONA 2:0

 


4. Młodzik U-13 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

AP GREEN - MKS KORONA II 4:2

 


5. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 1:4

 


6. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA II - przełożony

 


7. Orlik U-10 - 2 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II - MKS KORONA 1:13

 


8. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 11:4

 


9. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

KS KONSTANCIN - MKS KORONA 19:9

 
(11-09-2018) Treningi bramkarskie

 

 

Uwaga rodzice zawodników chodzących na treningi bramkarskie!
Od najbliższego czwartku tj. 13-09-2018 wracamy do poprzednich godzin treningów bramkarskich:
od 17:00 do 18:00 roczniki od 2008 do 2010
od 18:00 do 19:00 roczniki od 2004 do 2007
Serdecznie zapraszamy!

 

 
(06-09-2018) Rozgrywki ligowe 08-09.09.2018


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 08-09.09.2018


1. Seniorzy - 2 kolejka B Klasy Grupa 2

LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki B Klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów

zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi LKS Perła II Złotokłos.


data: 09-09-2018

dzień: niedziela

godz. 10:00

miejsce: Złotokłos,  ul. Romualda Traugutta 10

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3

STF CHAMPION - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3, w którym nasza

drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi STF Champion.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion w Baniosze

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3

KS DRUKARZ II WARSZAWA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 3, w którym nasza

pierwsza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi

KS Drukarz II Warszawa.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Warszawa, Al. Zieleniecka 2

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-13 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7

AP GREEN - MKS KORONA II

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 7, w którym

nasza druga drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi AP GREEN.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Wólka Kozodawska, ul. Źródlana

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS PIASECZNO - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2, w którym nasza

pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno.


data: 09-09-2018

dzień: niedziela

godz: 17:00

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA II

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 9, w którym

nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi

FCB Akademia Piłkarska.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 14:00

miejsce: Arena Bobrowiec, ul. Sowia

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 2 kolejka III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO II - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki III Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7, w którym

nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi

Football Academy Piaseczno.


data: 09-09-2018

dzień: niedziela

godz: 10:45

miejsce: Orlik Chyliczkowska, Piaseczno ul. Chyliczkowska 17

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 13, w którym

nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra  na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 16:30

miejsce: Stadion KS Konstancin, ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


9. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11

KS KONSTANCIN - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 11, w którym

nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi Ks Konstancin.


data: 08-09-2018

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Stadion KS Konstancin, ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 39

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj45
mod_vvisit_counterWczoraj352
mod_vvisit_counterW tym tygodniu397
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2264
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6229
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu8461
mod_vvisit_counterOd początku232946


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.