Aktualności
(26-04-2019) Rozgrywki ligowe 27-29.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 27-29.04.2019


1. Seniorzy - 15 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS ORZEŁ PARYSÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 15 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra przeciwko drużynie KS Orzeł Parysów. Po czternastu kolejkach nasi rywale zajmują 12 miejsce z 7 pkt a nasza drużyna jest 1 z 35 pkt.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 6 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - PAUZUJE

W najbliższy weekend nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 pauzuje.


3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi LKS Jedność Żabieniec.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 14:00

miejsce: Stadion w Żabieńcu, ul. Leśna 20

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 15:00

miejsce: Warszawa-Ursynów, ul. Koncertowa 4

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 13:30

miejsce: Piaseczno ul. Chyliczkowska 17

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS BSS Irzyk.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Warszawa - Bemowo, ul. Karola Irzykowskiego 1a

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

UKS LOLEK - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lolek .


data: 29-04-2019

dzień: poniedziałek

godz: 18:00

miejsce: Łazy, ul. ks. Kanonika H. Słojewskiego 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Laura Chylice.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Chylice, ul. Dworska 9

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(20-04-2019) Rozgrywki ligowe - wyniki

 

Rozgrywki ligowe 20-04-2019 - wyniki


1. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)


LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA 1:7

 
(19-04-2019) Życzenia Świąteczne

 

 

 

Życzą Zarząd i Trenerzy MKS KORONA

 


 
(17-04-2019) Rozgrywki ligowe 20.04.2019

 

Rozgrywki ligowe 20-04-2019


1. Trampkarz U-15 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi LKS Jedność Żabieniec.


data: 20-04-2019

dzień: sobota

godz: 13:00

miejsce: Żabieniec, ul. Leśna 20

 
(17-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 16  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(15-04-2019) Rozgrywki ligowe - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 13-14.04.2019 - WYNIKI


1. Seniorzy - 14 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA 0:4


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 7:0

 

3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 6:0


4. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - LZS MAZUR KARCZEW 8:1


5. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW 0:21


6. Orlik U-10 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN 1:13


7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE 1:3


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS 10:4

 
(13-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - Odcinek 15

 

Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 15  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(11-04-2019) Zapiski Kierownika Wiśni - Odcinek 14


Uwaga kolejny odcinek "Zapisków Kierownika Wiśni"dostępny już na naszej stronie


Odcinek 14  jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(11-04-2019) Rozgrywki ligowe 13-14.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 13-14.04.2019


1. Seniorzy - 14 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 14 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjeździe przeciwko drużynie KS Sobienie Jeziory. Po trzynastu kolejkach nasi rywale zajmują 9 miejsce z 13 pkt a nasza drużyna jest 1 z 32 pkt.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz. 14:00

miejsce: Sobienie-Jeziory, ul. Garwolińska 11 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra przeciwko zespołowi LKS Perła Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz: 18:00

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - LZS MAZUR KARCZEW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LZS Mazur Karczew.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



6. Orlik U-10 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi GKS Wilga Garwolin.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi UKS TKM Tomice .


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi LKS Perła II Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 17:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(08-04-2019) Liga - wyniki

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 06-07.04.2019 - WYNIKI


1. Seniorzy - 13 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS 1:2

 

2. Trampkarz U-15 - 3 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY 5:0

 

3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK 1:3

 

4. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

KS HALINÓW - MKS KORONA 7:7

 

5. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

 

6. Orlik U-10 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 4:5

 

7. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 2:7

 

8. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA 4:5


 
(05-04-2019) Zmiany w treningach rocznika 2012/2013

 

Uwaga rodzice rocznika 2012/2013!


Od przyszłego tygodnia tj od 08-04-2019 treningi odbywać się będą na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kalwaryjskiej wg następującego harmonogramu:

poniedziałek i środa od 16:30 do 17:45.

Drodzy rodzice pamiętajcie aby dzieci były ubrane odpowiednio do danej pogody w dniu treningu.


Serdecznie zapraszamy.

 
(05-04-2019) "Zapiski Kierownika Wiśni" - Reaktywacja

 

Uwaga wznawiamy publikację cyklu "Zapiski Kierownika Wiśni"


Do klubu wrócił Pan Mirosław Wiśniewski, który jest Kierownikiem naszej drużyny Seniorów i autorem cyklu felietonów "Zapiski Kierownika Wiśni" .

Odcinek 13 - Reaktywacja jak i wcześniejsze publikacje można przeczytać pod linkiem: http://www.korona.gorakalwaria.net/zapiski.html


Serdecznie zapraszamy do przeczytania felietonów.

 
(05-04-2019) Treningi bramkarskie - zmiany

 

Uwaga rodzice zawodników i zawodnicy chodzący na treningi bramkarskie!


Od dnia 11-04-2019 zmienia się harmonogram treningów bramkarskich, który wygląda następująco:

- Roczniki młodsze od 2008 do 2011 treningi w czwartki na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii od 18:00 do 19:00

- Roczniki starsze od 2007 do Seniorów treningi w czwartek na Stadionie od 19:30 do 20:30


Serdecznie zapraszamy!

 
(04-04-2019) Rozgrywki ligowe 6-7.04.2019

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 06-07.04.2019


1. Seniorzy - 13 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 13 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorówzagra  przeciwko drużynie LKS Perła II Złotokłos. Po dwunastu kolejkach nasi rywale zajmują 5 miejsce z 19 pkt a nasza drużyna jest 1 z 32 pkt.


data: 07-04-2019

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 3 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - AKADEMIA INTER ŁAZY

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra przeciwko zespołowi Akademii Inter Łazy.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 2 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - OKS START OTWOCK

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi OKS Start Otwock.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

KS HALINÓW - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Halinów.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 17:00

miejsce: Długa Kościelna, ul. Wesoła 6 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



6. Orlik U-10 - 2 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi FCB Akademia Piłkarska.


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:30

miejsce: Bobrowiec, ul. Sowia

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

KS KONSTANCIN - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Konstancin .


data: 06-04-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna ul. Literatów 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 2 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

UKS LESZNOWOLA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lesznowola.


data: 07-04-2019

dzień: niedziela

godz: 14:00

miejsce: Lesznowola, ul. Szkolna 6

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 
(01-04-2019) Badania lekarskie

 

Uwaga rodzice zawodników, którzy nie mają jeszcze badań sportowych a są z roczników innych niż 2010/2011!


Badania lekarza sportowego są w piątek 05-04-2019 od godz. 18:30 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2. Prosimy o przyniesienie wyników badań: Morfologia, OB, mocz, glukoza i EKG bez opisu. Koszt badania sportowego to 30 PLN. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że jest to ostatni termin badań sportowych jaki zapewnia klub.


Serdecznie zapraszamy!

 
(01-04-2019) Badania lekarskie rocznik 2010/2011!

 

Uwaga rodzice zawodników rocznika 2010/2011!


Zmianie ulega godzina rozpoczęcia badań lekarskich w najbliższy piątek (tj. 05-04-2019). Badania lekarza sportowego rozpoczną się o 18:30 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii.
Przypominamy o posiadaniu wyników badań: Morfologia, mocz, OB, glukoza i EKG bez opisu.
Koszt badania lekarza medycyny sportowej to 30 PLN.


Serdecznie zapraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 37

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj63
mod_vvisit_counterWczoraj207
mod_vvisit_counterW tym tygodniu877
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1615
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6390
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu7670
mod_vvisit_counterOd początku194778


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.