(26-04-2019) Rozgrywki ligowe 27-29.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 27-29.04.2019


1. Seniorzy - 15 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - KS ORZEŁ PARYSÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 15 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra przeciwko drużynie KS Orzeł Parysów. Po czternastu kolejkach nasi rywale zajmują 12 miejsce z 7 pkt a nasza drużyna jest 1 z 35 pkt.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 6 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - PAUZUJE

W najbliższy weekend nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 pauzuje.


3. Młodzik U-13 - 4 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi LKS Jedność Żabieniec.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 14:00

miejsce: Stadion w Żabieńcu, ul. Leśna 20

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 28-04-2019

dzień: niedziela

godz: 15:00

miejsce: Warszawa-Ursynów, ul. Koncertowa 4

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe  przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 13:30

miejsce: Piaseczno ul. Chyliczkowska 17

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 4 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

UKS BSS IRZYK - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS BSS Irzyk.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Warszawa - Bemowo, ul. Karola Irzykowskiego 1a

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

UKS LOLEK - MKS KORONA II 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Lolek .


data: 29-04-2019

dzień: poniedziałek

godz: 18:00

miejsce: Łazy, ul. ks. Kanonika H. Słojewskiego 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 4 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

KS LAURA CHYLICE - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Laura Chylice.


data: 27-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Chylice, ul. Dworska 9

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj155
mod_vvisit_counterWczoraj250
mod_vvisit_counterW tym tygodniu638
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu1728
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4082
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11233
mod_vvisit_counterOd początku222338


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.