(11-04-2019) Rozgrywki ligowe 13-14.04.2019


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 13-14.04.2019


1. Seniorzy - 14 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 14 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjeździe przeciwko drużynie KS Sobienie Jeziory. Po trzynastu kolejkach nasi rywale zajmują 9 miejsce z 13 pkt a nasza drużyna jest 1 z 32 pkt.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz. 14:00

miejsce: Sobienie-Jeziory, ul. Garwolińska 11 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra przeciwko zespołowi LKS Perła Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 3 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno.


data: 14-04-2019

dzień: niedziela

godz: 18:00

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - LZS MAZUR KARCZEW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LZS Mazur Karczew.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - UKS ORLĘTA MROKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



6. Orlik U-10 - 3 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MKS KORONA - GKS WILGA GARWOLIN

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi GKS Wilga Garwolin.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - UKS TKM TOMICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi UKS TKM Tomice .


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 3 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS KORONA - LKS PERŁA II ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi LKS Perła II Złotokłos.


data: 13-04-2019

dzień: sobota

godz: 17:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj59
mod_vvisit_counterWczoraj290
mod_vvisit_counterW tym tygodniu620
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2067
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9900
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11093
mod_vvisit_counterOd początku216923


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.