(28-03-2019) Rozgrywki ligowe 30-31.03

 

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 30-31.03.2019


1. Seniorzy - 12 kolejka B Klasy Grupa 2

LZS SNAJPER SOŚNINKA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 12 kolejki B klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów

zagra  na wyjeździe przeciwko drużynie LZS Snajper Sośninka. Po jedenastu kolejkach nasi rywale

zajmują 6 miejsce z 18 pkt a nasza drużyna jest 1 z 29 pkt.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz. 15:00

miejsce: Stadion w Sobolewie, ul. Onufrego Błachnio 1

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-15 - 2 kolejka II Ligi okręgowej C1/U-15 Grupa 3 (RW)

UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 3 (RW), w którym nasza drużyna

Trampkarzy rocznik 2004/2005  zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Orlęta Mroków.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 11:00

miejsce: Kosów ul. Karasia 40

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-13 - 1 kolejka II Ligi okręgowej D1/U-13 Grupa 2 (RW)

SEMP II URSYNÓW - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza

drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra  na wyjeździe przeciwko zespołowi SEMP II Ursynów.


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce:  Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Orlik U-11 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 2 (RW)

MKS PIASECZNO - MKS KORONA 

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MKS Piaseczno..


data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 14:30

miejsce: Piaseczno, ul. Chyliczkowska 17 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-11 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E1/U-11 Grupa 6 (RW)

MKS KORONA II - LKS VICTORIA GŁOSKÓW

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 6 (RW), w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LKS Victoria Głosków.

data: 30-03-2019

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Kalwaryjska 3 

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

 

6. Orlik U-10 - 1 kolejka II Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2 (RW)

MUKS KOSA KONSTANCIN - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2 (RW), w którym nasza pierwsza

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi MUKS Kosa Konstancin.


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7 (RW)

MKS KORONA II - KS LAURA CHYLICE

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 7 (RW), w którym nasza druga

drużyna Orlików rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi KS Laura Chylice .


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 1 kolejka IV Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 10 (RW)

MKS PIASECZNO II - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki IV Ligi okręgowej Grupa 10 (RW), w którym nasza

drużyna Żaków rocznik 2010 zagra przeciwko zespołowi MKS Piaseczno II.


data: 31-03-2019

dzień: niedziela

godz: 16:30

miejsce: Stadion Miejski w Piasecznie, ul. 1 Maja 16

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj60
mod_vvisit_counterWczoraj290
mod_vvisit_counterW tym tygodniu621
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2067
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9901
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11093
mod_vvisit_counterOd początku216924


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.