(17-02-2019) Turniej CHOBOT CUP rocznika 2006

Turniej CHOBOT CUP rocznik 2006.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna z rocznika 2006/2007 pojechała na turniej CHOBOT CUP, który organizowany był przez klub KS Halinów. Zespoły były podzielone na 3 grupy po cztery drużyny. Niestety dwie drużyny nie dojechały na turniej. Nasza drużyna została przydzielona do Grupy 3 z SF Wilanów ( nie dojechał na turniej ), PAF Płońsk i KS Halinów III. Turniej chłopaki rozpoczęli od dwóch wygranych i z pierwszego miejsca awansowali do finału A. W finale A MKS Korona zmierzyła się z OKS Start I Otwock, Semp Ursynów i KS Halinów I. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z drużyną z Otwocka, w drugim meczu i trzecim niestety nasi zawodnicy nieznacznie przegrali i w ogólnej klasyfikacji MKS Korona zajęła 4 miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Igor Cierniewski! Trzeba napisać, że wszystkie mecze grane w finale A były bardzo wyrównane a nasi zawodnicy zagrali naprawdę bardzo dobry turniej. Gratulacje dla zawodników i trenera.

Skład:

Bramkarze: Igor Cierniewski, Konrad Pietruniak

Zawodnicy z pola: Jan Kamać, Marcin Bogdan, Kacper Grzelczak, Kacper Bartoszewski, Kacper Gieleciński, Karol Bochyński, Mariusz Cygan, Beniamin Węcławiak