(13-06-2018) Rozgrywki ligowe - wyniki

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 09-10.06.2018 - wyniki

1. Seniorzy - 25 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - SRS ZAMIENIE 2:2

W ostatnią sobotę nasza drużyna Seniorów rozegrała mecz z SRS Zamienie. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2. Trampkarz U-14 - 13 kolejka II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3

MKS KORONA - AS WARSZAWA 0:1

W ostatnią sobotę nasza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz przeciwko AS Warszawa. Bardzo dobra gra naszej drużyny mimo licznych osłabień ( tylko dwóch zawodników na rezerwie ). Niestety mecz zakończył się porażką naszego zespołu 0:1

3. Młodzik U-12 - 9 kolejka III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3

OKS START OTWOCK - MKS KORONA 0:2

W ostatnią sobotę  nasza pierwsza drużyna Młodzików pojechała na mecz do Otwocka. Przeciwnikiem był OKS Start Otwock. W pierwszej połowie więcej z gry miała drużyna gospodarzy ale to nasza drużyna mogła schodzić na przerwę prowadząc gdyby nasz zawodnik wykorzystał sytuację sam na sam. W drugiej połowie to nasi zawodnicy wyglądali lepiej i mieli więcej z gry co przyniosło efekt w postaci zdobycia dwóch bramek. Dodatkowo w drugiej połowie nasz bramkarz wybronił dwie sytuacje sam na sam i nasi zawodnicy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Brawo Korona!

4. Orlik U-10 - 9 kolejka VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3

AP GREEN - MKS KORONA III 9:7

W ostatnią sobotę nasza trzecia drużyna Orlików grała wyjazdowy mecz przeciwko AP Green. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 9:7

5. Żak U-9 - 9 kolejka III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5

FCB AKADEMIA PIŁKARSKA - MKS KORONA 13:0

W ostatnią niedzielę nasza drużyna Żaków rocznik 2009 grała mecz w Bobrowcu z FCB Akademią Piłkarską. Niestety mecz zakończył się porażką naszej drużyny 13:0