(14-05-2018) Rozgrywki ligowe - wyniki

ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 12-13.05.2018

1. Seniorzy - 21 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - ULKS GROM PRACE MAŁE 7:2

W ostatnią niedzielę nasza drużyna Seniorów grała mecz z drużyną ULKS Grom Prace Małe. Mecz zakończył się przekonującym zwycięstwem naszej drużyny 7:1. Brawo Korona!

2. Trampkarz U-14 - 8 kolejka II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3

MKS KORONA - SF WARSZAWA 3:0

12-05-2018 w sobotę  nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 grała rewanżowy mecz z SF Warszawa. Mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 3:0. Brawo Trener. Brawo Zawodnicy. Brawo Korona.

3. Młodzik U-12 - 5 kolejka V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5

AP JŁ WAWER - MKS KORONA II 2:3

12-05-2018 w ostatnią sobotę nasza druga drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 rozegrała wyjazdowy mecz 5 kolejki V ligi okręgowej D2/ U-12 Grupa 5. Przeciwnikiem była drużyna AP JŁ Wawer. Mecz był bardzo wyrównany. Dopiero druga połowa przyniosła bramki. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Igor Cierniewski po dobrym zagraniu Przemka Strzyżewskiego. Druga bramka dla Korony padła po dużym zamieszaniu w polu karnym przeciwników gdzie piłka odbiła się kilka razy to od bramkarza to od obrońcy, ale dobrze znalazł się znów Igor Cierniewski i strzelił gola. Trzecia bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dośrodkowywał Przemek Bambejca ( który usłyszał że Trener wołał " graj do Konrada " ) a wspomniany Konrad Pietruniak będący na długim słupku głową strzelił koło interweniującego bramkarza przeciwników. Przeciwnicy strzelili nam dwie bramki. Pierwszą po rzucie wolnym a drugą po wejściu w pole karne sam na sam z naszym bramkarzem. Jedna i druga drużyna miały jeszcze po kilka dogodnych okazji na strzelenie bramek. Nasze dzieciaki tego dnia strzeliły więcej i wygrały ten mecz. Brawo Zawodnicy! Brawo Trener! Brawo Korona!

Skład: Igor Cierniewski, Marcin Bogdan, Konrad Pietruniak, Nikodem Jadacki, Kamil Antosz, Szymon Wasilewski, Szymon Kuśmierczyk, Kuba Giza, Przemek Strzyżewski, Przemek Bambejca, Przemek Wasilewski, Dawid Rozum, Kuba Gomółka

Bramki: Igor Cierniewski x2, Konrad Pietruniak

4. Orlik U-10 - 5 kolejka I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2

MKS KORONA - FC LESZNOWOLA 7:4

W dniu 13 maja rozegraliśmy w Górze Kalwarii mecz piątej kolejki I Ligi Orlik w której zmierzyły się drużyny MKS KORONA I Góra Kalwaria z drużyną FC Lesznowola. Mecz zakończył się wynikiem 7:4. Brawo KORONA piękny mecz, piękna walka, gratulacje dla trenera.

Skład:
Bramkarz: Szymon Parol.
W polu: Krystian Kuźniewski, Kacper Grudziński, Kacper Borowski, Igor Maciąg, Kuba Zaremba, Mateusz Nowicki-Skrzypczak, Piotr Wojtkowiak, Oskar Radzio, Mikołaj Cebulski.

Bramki strzelili:
Krystian Kuźniewski 1 bramka, Kacper Borowski 2 bramki, Kacper Grudziński 1 bramka, Igor Maciąg 2 bramki, Oskar Radzio 1 bramka.
Asysty: Krystian Kuźniewski 3, Kacper Grudziński 1, Piotr Wojtkowiak 1.

Mecz na początku ciężki. Już w pierwszej kwarcie w 1 minucie przeciwnik strzelił na bramkę na 1:0. Co trochę wprowadziło chaos w naszej drużynie, przez co popełniliśmy błąd i niezrozumienie obrońcy z bramkarzem kosztowało nasz gola samobójczego. W kolejnych minutach przeciwnik wykorzystał naszą nieuwagę i wynik już był 0:3, ale nadal dzielnie walczyliśmy i w końcu podnieśliśmy się po tych ciosach i strzeliliśmy gola kontaktowego. W kolejnej kwarcie zaczęliśmy już pewniej bardzo dobrym ustawieniem i zwiększonym presingiem co dało naszym zawodnikom bardzo szybko kolejne dwie bramki wyrównujące, a jeszcze przed zakończeniem kwarty Krystian Kuźniewski strzelił bramkę przeważającą i schodziliśmy z wynikiem 4:3. Trzecia kwarta była spokojniejsza, ale też wygrana dla naszych chłopaków gdzie swoją drugą bramkę strzelił Kacer Borowski i wynik był już 5:3. W ostatniej kwarcie Igor Maciąg ponownie przypomniał o sobie i wykorzystał asystę Piotra Wojtkowiaka, a chwilę później Kacper Grudziński strzelał rzut karny. Niestety nie wykorzystał go, ale w zamian strzelił przepiękną bramkę z dystansu i tym sposobem dał nam wynik 7:3. Przeciwnik nie odpuszczał nam do samego końca i tym sposobem jeszcze na koniec udało mu się zmienić wynik na 7:4. I tym wynikiem zakończyliśmy spotkanie.