(14-05-2018) Zaległy mecz pierwszej drużyny Orlik 2008

Orlik U-10 - 4 kolejka I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2

MKS ZNICZ PRUSZKÓW - MKS KORONA 2:2

W dniu 10 maja rozegraliśmy na wyjeździe zaległy mecz czwartej kolejki I Ligi Orlik w której zmierzyły się drużyny MKS KORONA I Góra Kalwaria z drużyną MKS Znicz Pruszków. Zakończył się wynikiem 2:2. Brawo KORONA piękna walka do samego końca, gratulacje trenerzy.
Skład:
Bramkarz: Szymon Parol (1, 2 i 3 kwarta), Mateusz Nowicki-Skrzypczak (4 kwarta).
W polu: Krystian Kuźniewski, Kacper Grudziński, Kacper Borowski, Igor Maciąg, Kuba Zaremba, Mateusz Nowicki-Skrzypczak, Piotr Wojtkowiak, Oskar Radzio, Mikołaj Cebulski.
Bramki strzelili:
Krystian Kuźniewski 1 bramka, Mateusz Nowicki-Skrzypczak 1 bramka.
Mecz był bardzo ciężki. Już w pierwszej kwarcie przeciwnik strzelił na bramkę na 1:0. Jednak nie poddawaliśmy się i z takim wynikiem zakończyliśmy pierwsze 15 minut. W kolejnej kwarcie zaczęliśmy skuteczną obroną i tym sposobem przeciwnik nie miał szans na precyzyjne strzały na bramkę. Dzięki temu nadal utrzymywaliśmy wynik z czołową drużyną z I ligi 1:0 do zakończenia 2 kwarty. W 3 kwarcie przeciwnik ponownie dał o sobie znać i strzelił drugą bramkę. Nasi zawodnicy nie dawali za wygraną i dzielnie się bronili i polowali na błąd przeciwnika, aby skontrować atak i po chwili taką sytuację wykorzystał Krystian Kuźniewski zmieniając wynik na 2:1, a tuż przed zakończeniem trzeciej kwarty wyrównującego gola zdobył Mateusz Nowicki-Skrzypczak. I po trzeciej kwarcie mieliśmy wynik 2:2. Mecz zaczął się od początku. Nasze chłopaki nabrały apetytu na wygraną i ostro atakowali, ale bramkarz przeciwników bronił nasze strzały i próbował również wykorzystać kontry, ale nasi bramkarze byli w bardzo dobrej formie podczas meczy i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Relacja i zdjęcia: Małgorzata Skrzypczak