(19-04-2018) Rozgrywki ligowe


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 19-22.04.2018

1. Seniorzy - 18 kolejka B Klasy Grupa 2

KS SOBIENIE JEZIORY - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 18 kolejki B Klasy Grupa 2, w którym nasza drużyna Seniorów zagra na wyjedzie przeciwko zespołowi KS Sobienie Jeziory. Na jesieni w Górze Kalwarii nasi zawodnicy wygrali 2:0 Przypomnijmy, że po 17 kolejkach nasza drużyna zajmuje 8 miejsce z 22 pkt a drużyna rywali jest 10 z 11 pkt.

data: 22-04-2018

dzień: niedziela

godz. 15:00

miejsce: Stadion Gminny Sobienie - Jeziory ( ul.Garwolińska 11)

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


2. Trampkarz U-14 - 5 kolejka II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3

K.S. ARMADO - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 5 kolejki II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3, w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi K.S. Armado.

data: 20-04-2018

dzień: piątek

godz: 18:00

miejsce: Armado (Warszawa-Ursynów)

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-12 - 2 kolejka III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3

UKS IWICZNA - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3, w którym nasza pierwsza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS Iwiczna.

data: 21-04-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Lesznowola (ul. Szkolna 6 )

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-12 - 2 kolejka V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5

MKS KORONA II - AKADEMIA SPORTU WESOŁA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5, w którym nasza druga drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi Akademia Sportu Wesoła.

data: 22-04-2018

dzień: niedziela

godz: 11:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-10 - 2 kolejka I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2

GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. - MKS KORONA

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2, w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

data: 21-04-2018

dzień: sobota

godz: 15:00

miejsce: Grodzisk Mazowiecki

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 2 kolejka V Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

KS ZWAR III W-WA - MKS KORONA II

Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki V Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7, w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi KS Zwar III Warszawa.

data: 21-04-2018

dzień: sobota

godz: 16:30

miejsce: Stadion KS Zwar ( Warszawa - Wawer )

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 2 kolejka VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3

MKS KORONA III - KS HUBERTUS


Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3, w którym nasza trzecia drużyna Orlików rocznik 2008 zagra  przeciwko zespołowi KS Hubertus.

data: 19-04-2018

dzień: czwartek

godz: 19:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 2 kolejka III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5

MKS KORONA - KS LAURA II CHYLICE


Serdecznie zapraszamy na mecz 2 kolejki III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5, w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2009 zagra przeciwko zespołowi KS Laura II Chylice.

data: 22-04-2018

dzień: niedziela

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!

 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj53
mod_vvisit_counterWczoraj352
mod_vvisit_counterW tym tygodniu405
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2264
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6237
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu8461
mod_vvisit_counterOd początku232954


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.