ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 14-15.04.2018 - WYNIKI

MKS KORONA - PAUZUJE

W 17 kolejce B Klasy Grupa 2 nasza drużyna Seniorów pauzuje.

2. Trampkarz U-14 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3

MKS KORONA - KS URSUS II WARSZAWA 2:4

W sobotnim (14-04-2018) meczu nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 grała przeciwko KS Ursus II Warszawa. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 2:4.

3. Młodzik U-12 - 1 kolejka III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3

MKS KORONA - LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC 0:2

W sobotę 14-04-2018 nasza pierwsza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagrała mecz przeciwko LKS Jedność Żabieniec. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 0:2.

Skład:
Bramkarz: Igor Cierniewski
Zawodnicy z pola: Mikołaj Frołow, Kacper Grzelczak, Mateusz Bawolik, Konrad Pietruniak, Karol Bochyński, Kacper Gieleciński, Benjamin Węcławiak, Mariusz Cygan, Jan Kamać, Krzysztof Szaran, Kacper Bartoszewski, Szymon Kuśmierczyk, Jakub Kacprzak, Bartłomiej Rokita.

4. Młodzik U-12 - 1 kolejka V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5

MKS KORONA II - UKS AMUR WILGA 0:2

W sobotnim (14-04-2018 ) meczu nasza druga drużyna Młodzików z rocznika 2006/2007 zagrała przeciwko UKS Amur Wilga. Niestety mecz zakończył się porażką naszego zespołu 0:2.

Skład:
Bramkarz: Marcin Bogdan
Zawodnicy z pola: Przemek Bambejca, Adam Czerw, Kamil Antosz, Kuba Urbaniak, Dawid Kurzyński, Przemek Wasilewski, Kuba Gomółka, Mikołaj Rozum, Przemek Strzyżewski, Nikodem Jadacki, Dawid Rozum, Kuba Szmurło, Kuba Giza, Mieszko Wojtas, Kacper Zbroś.

5. Orlik U-10 - 1 kolejka I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2

MKS KORONA  - KS URSUS WARSZAWA 7:5

W dniu 14 kwietnia rozegraliśmy mecz pierwszej kolejki I Ligi Orlik w której zmierzyły się drużyny MKS KORONA I Góra Kalwaria z drużyną KS URSUS Warszawa. Zakończył się wynikiem 7:5. Brawo KORONA piękne rozpoczęcie rundy wiosennej, gratulacje trenerzy.

Skład:
Bramkarz: Szymon Parol.
W polu: Krystian Kuźniewski, Kacper Grudziński, Kacper Borowski, Igor Maciąg, Kuba Zaremba, Mateusz Nowicki-Skrzypczak, Piotr Wojtkowiak, Oskar Radzio.

Bramki strzelili:
Kacper Grudziński 6 bramek, Igor Maciąg 1 bramka.

Asysty: Krystian Kuźniewski 1, Kacper Borowski 1.

Mecz był bardzo ciężki pomimo, że rozpoczęliśmy bardzo szybko bramką (Kacper Ģrudziński) to przeciwnik schodził na przerwę z przewagą jednej bramki (1:2). W kolejnych 15 minutach zaczęliśmy mocniej atakować przeciwników i tym sposobem strzeliliśmy kolejne 3 bramki (wszystkie Kacper Grudziński) i schodziliśmy na przerwę z wynikiem 4:2. W trzeciej kwarcie Igor Maciąg dał o sobie znać i strzelił dla nas 5 bramkę. Po czym Kacper Grudziński nadal nie odpuszczał przeciwnikom. Pomimo wzrastającej agresji u przeciwników Kacper G dał o sobie znać i strzelił 6 bramkę dla naszej drużyny. Niestety na koniec kwarty błąd naszego obrońcy kosztował nas gola samobójczego. I tym sposobem wynik po 3 rundzie był 6:3. W ostatniej kwarcie przeciwnik zaczął bardzo agresywnie. Bardzo dużo fauli, przepychanek które dały przeciwnikom możliwość strzelenia nam 2 goli. Na zakończenie i potwierdzenie dobrej gry Kacper Grudziński strzela dla Korony 7 gola. Bardzo dobrze zagrany mecz drużynowo. Bardzo dobra gra obrońców i bramkarza i oczywiście rewelacyjna forma Kacpra Grudzińskiego dzięki, której mamy to zwycięstwo.

Brawo chłopaki, brawo trenerzy. Powodzenia w kolejnym meczu już za tydzień 21.04 godz. 15:00 mecz na wyjeździe z GKS POGOŃ Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy do kibicowania i do zobaczenia :-)

6. Orlik U-10 - 1 kolejka V Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS 1:10

W ostatnią sobotę nasza druga drużyna Orlików zagrała mecz 1 kolejki V ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7. Przeciwnikiem była drużyna LKS Perła Złotokłos. Mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1:10.

7. Orlik U-10 - 1 kolejka VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3

UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA III 6:1

W ostatnią sobotę nasza trzecia drużyna Orlików zagrała wyjazdowy mecz 1 kolejki VI ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3. Przeciwnikiem była drużyna UKS Orlęta Mroków. Mecz zakończył się porażką naszego zespołu 6:1.

8. Żak U-9 - 1 kolejka III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5

UKS TKM TOMICE - MKS KORONA 11:4

W ostatnią niedzielę nasza drużyna Żaków rocznik 2009 zagrała wyjazdowy mecz pierwszej kolejki III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5. Przeciwnikiem była drużyna UKS TKM Tomice. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 11:4.