(11-04-2018) Rozgrywki ligowe


ROZGRYWKI LIGOWE WEEKEND 14-15.04.2018

1. Seniorzy - 17 kolejka B Klasy Grupa 2

MKS KORONA - PAUZUJE

W 17 kolejce B Klasy Grupa 2 nasza drużyna Seniorów pauzuje.


2. Trampkarz U-14 - 4 kolejka II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3

MKS KORONA - KS URSUS II WARSZAWA


Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki II Ligi okręgowej C2/U-14 Grupa 3, w którym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2004/2005 zagra przeciwko zespołowi KS URSUS II WARSZAWA.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


3. Młodzik U-12 - 1 kolejka III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3

MKS KORONA - LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki III Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 3, w którym nasza pierwsza drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 12:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


4. Młodzik U-12 - 1 kolejka V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5

MKS KORONA II - UKS AMUR WILGA

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki V Ligi okręgowej D2/U-12 Grupa 5, w którym nasza druga drużyna Młodzików rocznik 2006/2007 zagra przeciwko zespołowi UKS AMUR WILGA.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 14:00

miejsce: Stadion Miejski w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


5. Orlik U-10 - 1 kolejka I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2

MKS KORONA  - KS URSUS WARSZAWA


Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki I Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 2, w którym nasza pierwsza drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi KS URSUS WARSZAWA.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 12:30

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


6. Orlik U-10 - 1 kolejka V Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7

MKS KORONA II - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS

Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki V Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 7, w którym nasza druga drużyna Orlików rocznik 2008 zagra przeciwko zespołowi LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 10:00

miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


7. Orlik U-10 - 1 kolejka VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3

UKS ORLĘTA MROKÓW - MKS KORONA III


Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki VI Ligi okręgowej E2/U-10 Grupa 3, w którym nasza trzecia drużyna Orlików rocznik 2008 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS ORLĘTA MROKÓW.

data: 14-04-2018

dzień: sobota

godz: 16:00

miejsce: Orlik ul. Marii Świątkiewicz 2A - Mroków

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!


8. Żak U-9 - 1 kolejka III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5

UKS TKM TOMICE - MKS KORONA


Serdecznie zapraszamy na mecz 1 kolejki III Ligi okręgowej F1/U-9 Grupa 5, w którym nasza drużyna Żaków rocznik 2009 zagra na wyjeździe przeciwko zespołowi UKS TKM TOMICE.

data: 15-04-2018

dzień: niedziela

godz: 12:00

miejsce: Boisko Szkolne w Kątach

POWODZENIA! DO BOJU KORONA!



 

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterWczoraj352
mod_vvisit_counterW tym tygodniu389
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2264
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6221
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu8461
mod_vvisit_counterOd początku232938


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.