(22-05-2017) Rozgrywki ligowe

1. Seniorzy - 22 kolejka A Klasy Grupa 3

MKS KORONA - KS URSUS II WARSZAWA 0:2(0:1)

Zdjcie: Sebastian Bogdan

Mecz z liderem rozgrywek zakoczy si dla naszego zespou porak. Nie byo to jednak spotkanie jednostronne, w ktrym nasi zawodnicy byli tem dla rywala. Nasi chopcy podjli rkawic i dzielnie postawili opr naszym przeciwnikom. Gole stracilimy po indywidualnych bdach. Brakowao nam te szczcia po strzaach naszych zawodnikw, bo obilimy zarwno supek jak i poprzeczk bramki przeciwnika! Pomimo poraki mona wycign pozytywne wnioski z tego meczu i z du doz optymizmu
przystpi do 4 pozostaych do koca sezonu meczw!

Skad: Sznajder-Wieszoek(71, Guziski), Wiszniewski, Borowski(59, Basaj), Szlasa, Zarzecki(75, Piekarz), Pamrw, Gromadzki, Wojtas, Kaczmarski(kapitan), Szczeniak(71, Szczepek).

Gole: 16, 68.

te kartki: Pamrw, Wieszoek, Wiszniewski.

2. Modzik U-13 - 10 kolejka III Ligi okrgowej D1/U-13 Grupa 2

LKS PERA ZOTOKOS - MKS KORONA 2:2

Zdjcie:MKS Korona Gra Kalwaria 2004/2005

W sobotnim meczu w Zotokosie nasza druyna Modzikw zremisowaa z tamtejsz Per 2:2. Mecz dobry. Przez wikszo spotkania to Korona bya przy posiadaniu piki i kreowaa gr. Cieszyy akcje przeprowadzane przez naszych zawodnikw, pierwsza bramka dla nas wpada ju w trzeciej minucie. Kontrole nad przebiegiem spotkania mielimy do ostatnich piciu minut, gdzie przez nieupilnowanie przeciwnika tracimy pierwszego gola a zaraz kolejnego na remis z rzutu ronego w ostatniej minucie. W ostatnich kilkunastu minutach spotkania wida byo troch zmczenie a po stracie pierwszej bramki wkrad si chaos. Szkoda, e przywozimy tylko jeden punkt. Wyrnienie dla Wiktora, Mikoaja i Mroka.

Bramki:
Pawe Grzelak 3' i 27'

Wystpili:
Daniel Domaciuk, Kacper Baj, Kuba Wasnik, Wiktor Ksik, Julian Janus, Mikoaj Froow, Pawe Grzelak, Dawid Cygan, Kuba Mroczek, Mateusz Morawski, Tomek Sobiecki, Andrzej Czerw

3. Orlik U-11 - 7 kolejka V Ligi okrgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS KORONA - WBS WARSZAWA 2:10

Zdjcie:Kazimierz Brzytwa - dziki uprzejmoci WBS Warszawa

W sobotnim meczu w Wilanowie nasza pierwsza druyna Orlikw graa z WBS Warszawa. Niestety mecz zakoczy si nasz porak 2:10.

Skad: Igor Cierniewski, Konrad Pietruniak, Mateusz Bawolik, Jan Kama, Kacper Gieleciski, Karol Bochyski, Mariusz Cygan, Krzysztof Szaran

Bramki: Mariusz Cygan 2

4. Orlik U-11 - 7 kolejka VI Ligi okrgowej E1/U-11 Grupa 2

MKS KORONA II - UKS AMUR WILGA 3:7

Zdjcie: Marcin Tywonek

W sobot nasza druga druyna Orlikw graa w Grze Kalwarii z UKS Amur Wilga. Mecz zakoczy si niekorzystnym dla nas rezultatem 3:7.

Bramki: Gomka, Rokit, Faustman

Skad:
Bramkarz: Marcin Bogdan ( kapitan ). Pikarze z pola: Krystian Rybarczyk, Kuba Gomka, Nikodem Jadacki, Kuba Szmuro, Oskar Faustman, Mieszko Wojtas, Kacper Grzelczak, Karol Wrochna, Bartek Rokita.

Zdjcia: Marcin Tywonek

5. ak U-9 - 7 kolejka II Ligi okrgowej F1/U-9 Grupa 2

LKS VICTORIA GOSKW - MKS KORONA 1:9

Zdjcie: Magorzata Skrzypczak

W dniu wczorajszym w Goskowie MKS KORONA aki U-9 rozegraa mecz sidmej kolejki z druyn Victoria Goskw. Mecz zakoczy si zwycistwem Korony 1:9. Brawo Korona.

Skad:
Bramkarze: Mateusz Nowicki-Skrzypczak i Szymon Parol.
W polu: Krystian Kuniewski, Noel Adler, Kacper Grudziski, Kacper Borowski, Piotrek Wojtkowiak, Mikoaj Cebulski, Igor Macig, Kuba Zaremba, Gabry Konopa, Aleks Jarosz.

Bramki strzelili:
Noel Adler 3 bramki, Igor Macig 2 bramki, Piotrek Wojtkowiak 2 bramki, Kacper Grudziski 1 bramka i Krystian Kuniewski 1 bramka.

Asysty: Igor Macig 2, Kacper Grudziski 2 i Krystian Kuniewski 1.

Brawo chopaki. W kolejnym meczu ju w czwartek 25 maja walczymy na wyjedzie z druyn FA Piaseczno zalegy mecz 6 kolejki.

Relacja: Magorzata Skrzypczak