(18-12-2019) Rekrutacja - opieka medyczna na 2020 rok

 

Rekrutacja - opieka medyczna na 2020 rok.


Klub sportowy MKS Korona w Górze Kalwarii poszukuje do współpracy osób w zakresie sprawowania opieki medycznej podczas meczów piłki nożnej i zawodów bokserskich na rok 2020.

Wymagane jest posiadanie udokumentowanych uprawnień np. lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny lub inna osoba posiadająca udokumentowane uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia zawierającego krótki opis doświadczenia i kwalifikacji na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z adnotacją "na podstawie art.7 ust. RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest MKS Korona z siedzibą w Górze Kalwarii, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta."


Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

Stroje i gadżety klubowe

Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj35
mod_vvisit_counterWczoraj182
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1221
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu4546
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6989
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu17087
mod_vvisit_counterOd początku346814


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.